Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Seznam účastníků IH 2018

Datum: 7.4.2018 | Zhlédnuto: 104x

List of participants IH 2018

 

          

 

      Země

 

Příjmení

Jméno Kategorie
1 Krč Aleš CZ RH-F B
2 Kaplanová Jolana CZ RH-F B
3 Martin Andreas AT RH-F B
4 Schüler Peter AT RH-F B
5 Tutschek Cara AT RH-F B
6 Marzyová Radmila CZ RH-F B
7 Karmala Kirsi FI RH-F B
8 Sovec Tina AT RH-F B
9 Stanescu Mihnea RO RH-F B
10 Dědinová Jitka CZ RH-FL B
11 Samlíková Regina CZ RH-FL B
12 Mařica Lukáš CZ RH-FL B
13 Šabacká Soňa CZ RH-FL B
14 Wičarová Jana CZ RH-FL B
15 Brandner Martin CZ RH-FL B
16 Chmelová Šárka CZ RH-FL B
17 Jakubše Martin CZ RH-FL B
18 Zachár Erzsébet HU RH-FL B
19 Veres Katalin HU RH-FL B
20 Veres Katalin HU RH-FL B
21 Rammerstorfer Walter AT RH-FL B
22 Banarova Dagmar SK RH-FL B
23 Günther Katrin AT RH-FL B
24 Braunsdorf Sylvia AT RH-FL B
25 Koczera Magdalena AT RH-FL B
26 Obermayer Alexandra AT RH-FL B
27 Tutschek Cara AT RH-FL B
28 Schallek Susanna AT RH-FL B
29 Peer Eva AT RH-FL B
30 Burda Miroslav CZ RH-FL B
31 Kranz Hermann AT RH-FL B
32 Dvorsak Franziska AT RH-FL B
33 Horvath Nicola AT RH-FL B
34 Herminska Anna PL RH-FL B
35 Klemšová Eva CZ RH-FL B
36 Grel Barbara PL RH-FL B
37 Molnár Ivett HU RH-FL B
38 Pinkóczi Diána HU RH-FL B
39 Herzog Klaus AT RH-FL B
40 Orosz Viktória HU RH-FL B
41 Görgey Éva HU RH-FL B
42 Balla István HU RH-FL B
43 Popescu Carmen RO RH-FL B
44 Dlouhá Hana CZ RH-FL B
45 Prath Claudia AT RH-FL B
46 Gerrits Belinda NL RH-FL B
47 Petrushina Liubov RU RH-FL B
48 Troller Pavel CZ RH-T B
49 Navrátilová Lenka CZ RH-T B
50 Čmejrek Zdeněk CZ RH-T B
51 Munková Jana SK RH-T B
52 Schutti Markus AT RH-T B
53 Mooslechner Andrea AT RH-T B
54 Vokalova Lenka SK RH-T B
55 Skokan Jan CZ RH-T B
56 Koczera Magdalena AT RH-T B
57 Schüler Peter AT RH-T B
58 Tutschek Herta AT RH-T B
59 Burda Miroslav CZ RH-T B
60 Danler-Swatt Christian AT RH-T B
61 Herminska Anna PL RH-T B
62 Čeňková Lucia CZ RH-T B
63 Klemšová Eva CZ RH-T B
64 Kráčik Peter SK RH-T B
65 Grel Barbara PL RH-T B
66 Pinkóczi Diána HU RH-T B
67 Peák Boglárka HU RH-T B
68 Anděl Radek CZ RH-T B
69 Kühn Isabella DE RH-T B
70 van Berkel Jan NL RH-T B
71 Lange Poul Erik DK RH-T B
72 Dahlberg-Hansen Signe DK RH-T B
73 Kautzner Carina AT RH-T B
74 Schweiggl Susi AT RH-T B
75 Murase Hidehiro JP RH-T B

Aktuality
dub72018
Seznam účastníků IH 2018
List of participants IH 2018
bře162018
Pozvánka na Terénní pohár, ZTV1
ZBK Pardubického kraje, 28.4.2018
bře122018
Pozvánka Intercup Humanity
4. - 6. 5. 2018, Spáleniště
pro142017
Výměna průkazů VMP
Pokyny, jak si vyměnit průkaz VMP
bře202017
Povinné očkování psů účastnících se akce IRO
Výkonná rada IRO rozhodla, že od r. 2017 musí ...
všechny aktuality