Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Mistrovství u sousedů

Listopadové soustředění JČZBK bylo tak jako loni rozšířeno o dva dny, věnované účasti na Mistrovství SVÖ Rohrbach-Berg. Opět jsme se zde setkali s velmi přátelským přijetím, spolupráce s našimi nejbližšími záchranářskými sousedy se tak dále úspěšně rozvíjí.


Mistrovství u sousedů

Stejně jako u ostatních záchranářských organizací z celé Evropy roste jejich zájem o tréninky na Spáleništi. Stovky brigádnických hodin našich členů při permanentním vylepšování trenažéru i ubytovacího zázemí nesou své ovoce, již dnes je Spáleniště pro rok 2018 prakticky obsazeno a zájem se neustále zvyšuje, přicházejí i velmi příznivé reakce kvitující rostoucí úroveň areálu.
Při vlastním závodě se pozitivně projevily zkušenosti z loňské účasti: Hanka Chudá a Lexík splnili zkoušku RH-FL A a Saša Kemenyová se Spookym získali zkoušku RH-FL E. Oběma patří právem velká gratulace, skládat zkoušky v cizím a ještě cizojazyčném prostředí je jistě mnohem obtížnější než v pohodlí domácího prostředí. Jinak než přímou účastí se ale podobné zkušenosti získat nedají, přejeme proto i další úspěšné starty.


Autor:
Datum: 16.11.2017 - 00:00
Zhlédnuto: 220x
Akce s článkem
Sdílet na Facebooku Doporučit známému Vytisknou článek
Podobné články