Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Jihočeští držitelé výkonnostních tříd


Dosažené výkonnostní třídy jsou základním kvalifikačním ukazatelem ilustrujícím odbornou výcvikovou úroveň kynologických záchranných brigád i jednotlivých psovodů.


Psovodi jsou oceňováni řadou titulů, podmiňovaných určitou odbornou úrovní. Kvalifikace je založená na zkušenostech získávaných složením předepsaného počtu zkoušek a v předepsané úrovni je požadována pro plnění odborných funkcí: instruktorů, rozhodčích, výcvikářů nebo vedoucích brigád. Udělování kvalifikačních výkonnostních tříd platí od 1.1.1997 a udělují se postupně od 3. přes 2. a 1.  až k nejvyšší Mistrovské VT s titulem Mistra sportu.

Jihočeští držitelé Mistrovské třídy/ titul Mistr sportu

Ms. Michal Svoboda České Budějovice  2016
Ms. Zdeněk Čmejrek Hluboká nad Vltavou  2014
Ms. Zdeněk Žilka Písek  2001
Ms. Jaroslav Flíček Soběslav  2000
Ms. Hedvika Češková Český Krumlov  1998
Ms. Daniel Sedlák Český Krumlov  1998
Ms. Jaroslav Sedlák České Budějovice  1997

Jihočeští čestní držitelé titulu Mistr sportu

 Ms. Jana Šmídová  Netolice                   2017 
 Ms. Kateřina Sojková   Písek 2017

Jihočeští držitelé 1. výkonnostní třídy

Pavel Troller  Příbram 2017
Hana Klímová           Netolice                2003

Jihočeští držitelé 2. výkonnostní třídy

Barbora Andělová Příbram 2017
Jitka Smělá      České Budějovice  2017
Jana Šmídová   Netolice 2017
Petra Kučerová Buk u Vimperka 2013
Kristýna Sedláková Český Krumlov 2013
Václav Kučera Horní Stropnice 2012
Kateřina Sojková Písek 2011
Milena Kubová České Budějovice 2005
Ivan Straka Český Krumlov 2004
Vratislav Petrů České Budějovice 2003
Hana Chudá České Budějovice 1999

 Jihočeští držitelé 3. výkonnostní třídy

Rudolf Procházka Příbram 2013
Milan Bukáček Český Krumlov 2012
Kateřina Bezděková Vimperk 2012
Hana Gramanová Hosín 2010
Lucie Obranská Praha 2008
Hana Pazderková Jindřichův Hradec 2004
Zuzana Ludvíková Strakonice 2002
Miroslava Fialová Jindřichův Hradec 2003
Vlastimil Maxa Špičák 2002
Nora Dinová Český Krumlov  2003
Martin Lobík Český Krumlov 2003
Alena Fialová Český Krumlov 2000