Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Plán akcí


Plán akcí Jihočeské záchranné brigády kynologů zahrnuje v pestré paletě výcvikové akce, rozvíjející schopnosti psů i psovodů.


Uvedené akce jsou buď ryze jihočeské nebo se jedná o akce svazu, které Jihočeská brigáda zajišťuje pořadatelsky, anebo jde o celorepublikové akce, na které se může každý zájemce prostřednictvím svého vedoucího brigády přihlásit. Všechny by měly především sloužit každému psovodovi k sestavení vlastního výcvikového plánu na kalendářní rok.


Vše | Akce JČZBK
Název AKCE Termín Místo Pořadatel Rozhodčí Propozice
Pohár Prezidenta SZBK ČR26.5.2018Chbany 06 ZBK ZZP3
Junior Cup26.5.2018Chbany 06 ZBK RH-T ERH-FL ERH-F E
Zkoušky NZŘ26.5.2018Červená Řečice (Plochy u Letny za Pelhřimovem) Tomáš Pípal 07 ZBK ZTV2
Plošný trénink27.5.2018Zvěřenice (u Záblatí) Standa Stiebler
Zkoušky IPOR27.5.2018Tovačov Ivana Valešová 12 ZBK RH-T ARH-T ERH-FL BRH-FL ARH-FL E
Pohár plemen2.6.2018Břeclav-rota Boří les 11 ZBK ZZP1ZTV1
Výběrový závod MS FCI družstev3.6.2018Žatec 06 ZBK
Zkoušky NZŘ3.6.2018Nová Živohošť Radka Poslušná 01 ZBK ZVP1
Zkoušky NZŘ3.6.2018 - 4.6.2018Karlovy Vary David Mach 05 ZBK ZZZZTV1
Soustředění - červen4.6.2018 - 10.6.2018Spáleniště Martina Trollerová
IRO Modul 26.6.2018 - 10.6.2018Žatec
Zkoušky IPOR9.6.2018Hejnice František Schejbal 07 ZBK RH-T ARH-T ERH-FL ARH-FL E
Výběrový závod MS FCI družstev10.6.2018Žatec Helena Šabatová 06 ZBK
Příprava na ATESTY IRO, GŘ ZHS a PJ13.6.2018 - 17.6.2018Spáleniště Kateřina Staňková 01 ZBK RH-T BRH-FL BZTV2ZZP2
Bohemia cup RH-FLB16.6.2018Hejnice 07 ZBK RH-FL B
Zkoušky IPOR17.6.2018Karlovy Vary David Mach 05 ZBK RH-T BRH-T ARH-T E
Zkoušky NZŘ22.6.2018Spáleniště Irena Bartoňová 10 ZBK ZZZZZP1ZTV1
Zkoušky NZŘ23.6.2018Tovačov Ivana Valešová 12 ZBK ZZZZTV1
Zkoušky IPOR24.6.2018Chomutov - Březenecká Jarmila Machulková 06 ZBK RH-T BRH-T ARH-T ERH-FL BRH-FL ARH-FL E
Soustředění - vodní práce28.6.2018 - 1.7.2018loděnice Přední Výtoň - Spáleniště Bára Andělová
Bohemia cup RH-FB30.6.2018ZKO Třebovice 08 ZBK RH-F B
Bohemia cup RH-TB30.6.2018ZKO Třebovice 13 ZBK RH-T B
Zkoušky IPOR30.6.2018Červená Řečice Tomáš Pípal 07 ZBK RH-T BRH-T ARH-T ERH-FL BRH-FL ARH-FL ERH-F E
Zkoušky NZŘ4.7.2018Spáleniště Radka Poslušná 01 ZBK ZTV1ZZP1ZZZZZS1
Zkoušky NZŘ5.7.2018Spáleniště Jitka Dědinová 01 ZBK ZZP2
Zkoušky NZŘ5.7.2018Spáleniště Jitka Dědinová 01 ZBK ZTV2
Trénink Tritolwerk - Rakousko6.7.2018 - 8.7.2018trenažér Tritolwerk Petra Černá
Bohemia cup RH-WB7.7.2018Spáleniště 01 ZBK RH-W BRH-W ARH-W E
Zkoušky NZŘ8.7.2018Všechlapy Iveta Katrevová 06 ZBK ZVP1
Zkoušky NZŘ10.7.2018Spáleniště Radka Poslušná 01 ZBK ZVP2
Zkoušky NZŘ14.7.2018Všechlapy Blanka Kabeláčová 06 ZBK ZVP2
Eurocup RH-W21.7.2018Brno 11 ZBK RH-W BRH-W ARH-W E
LVT 201822.7.2018 - 29.7.2018Spáleniště Jana Šmídová
Český pohár ZVP28.7.2018Přední Výtoň 03 ZBK ZVP3ZVP2ZVP1
Zkoušky NZŘ29.7.2018Kunratice Radka Poslušná 01 ZBK ZTV(C)
Mistrovství světa FCI družstev23.8.2018 - 26.8.2018Žatec 06 ZBK
Český pohár ZTV25.8.2018Zašov 14 ZBK ZTV3
Soustředění - září27.8.2018 - 2.9.2018Spáleniště
Český pohár ZP1.9.2018 - 2.9.2018 01 ZBK ZZP3
Mistrovství ČR IZS7.9.2018 - 9.9.2018Spáleniště
Zkoušky NZŘ8.9.2018Hejnice Milan Tříska 07 ZBK ZZZZZP1ZTV1
Pohár města Hluboká nad Vltavou28.9.2018Hluboká nad Vltavou 03 ZBK ZZP1
Mistrovství SZBK ČR5.10.2018 - 7.10.2018Spáleniště 03 ZBK ZZP3
Zkoušky NZŘ6.10.2018Blahuňov Miroslav Burda 06 ZBK ZZZZZP1
Zkoušky NZŘ6.10.2018Hejnice Milan Tříska 07 ZBK ZTV2
Memoriál Oldy Dvoroka13.10.2018 13 ZBK RH-FL B
Zkoušky NZŘ20.10.2018Blahuňov Alena Kabeláčová 06 ZBK ZZP2
Soustředění - listopad16.11.2018 - 18.11.2018Spáleniště Martina Trollerová
Školení rozhodčích SZBK ČR24.11.2018Žatec Vilém Babička 06 ZBK
Soustředění - prosinec7.12.2018 - 9.12.2018Spáleniště Bára Andělová