Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Datum: 7.4.2018 | Zhlédnuto: 498x

Seznam účastníků IH 2018

 

          

 

      Země

 

Příjmení

Jméno Kategorie
1 Krč Aleš CZ RH-F B
2 Kaplanová Jolana CZ RH-F B
3 Martin Andreas AT RH-F B
4 Schüler Peter AT RH-F B
5 Tutschek Cara AT RH-F B
6 Marzyová Radmila CZ RH-F B
7 Karmala Kirsi FI RH-F B
8 Sovec Tina AT RH-F B
9 Stanescu Mihnea RO RH-F B
10 Dědinová Jitka CZ RH-FL B
11 Samlíková Regina CZ RH-FL B
12 Mařica Lukáš CZ RH-FL B
13 Šabacká Soňa CZ RH-FL B
14 Wičarová Jana CZ RH-FL B
15 Brandner Martin CZ RH-FL B
16 Chmelová Šárka CZ RH-FL B
17 Jakubše Martin CZ RH-FL B
18 Zachár Erzsébet HU RH-FL B
19 Veres Katalin HU RH-FL B
20 Veres Katalin HU RH-FL B
21 Rammerstorfer Walter AT RH-FL B
22 Banarova Dagmar SK RH-FL B
23 Günther Katrin AT RH-FL B
24 Braunsdorf Sylvia AT RH-FL B
25 Koczera Magdalena AT RH-FL B
26 Obermayer Alexandra AT RH-FL B
27 Tutschek Cara AT RH-FL B
28 Schallek Susanna AT RH-FL B
29 Peer Eva AT RH-FL B
30 Burda Miroslav CZ RH-FL B
31 Kranz Hermann AT RH-FL B
32 Dvorsak Franziska AT RH-FL B
33 Horvath Nicola AT RH-FL B
34 Herminska Anna PL RH-FL B
35 Klemšová Eva CZ RH-FL B
36 Grel Barbara PL RH-FL B
37 Molnár Ivett HU RH-FL B
38 Pinkóczi Diána HU RH-FL B
39 Herzog Klaus AT RH-FL B
40 Orosz Viktória HU RH-FL B
41 Görgey Éva HU RH-FL B
42 Balla István HU RH-FL B
43 Popescu Carmen RO RH-FL B
44 Dlouhá Hana CZ RH-FL B
45 Prath Claudia AT RH-FL B
46 Gerrits Belinda NL RH-FL B
47 Petrushina Liubov RU RH-FL B
48 Troller Pavel CZ RH-T B
49 Navrátilová Lenka CZ RH-T B
50 Čmejrek Zdeněk CZ RH-T B
51 Munková Jana SK RH-T B
52 Schutti Markus AT RH-T B
53 Mooslechner Andrea AT RH-T B
54 Vokalova Lenka SK RH-T B
55 Skokan Jan CZ RH-T B
56 Koczera Magdalena AT RH-T B
57 Schüler Peter AT RH-T B
58 Tutschek Herta AT RH-T B
59 Burda Miroslav CZ RH-T B
60 Danler-Swatt Christian AT RH-T B
61 Herminska Anna PL RH-T B
62 Čeňková Lucia CZ RH-T B
63 Klemšová Eva CZ RH-T B
64 Kráčik Peter SK RH-T B
65 Grel Barbara PL RH-T B
66 Pinkóczi Diána HU RH-T B
67 Peák Boglárka HU RH-T B
68 Anděl Radek CZ RH-T B
69 Kühn Isabella DE RH-T B
70 van Berkel Jan NL RH-T B
71 Lange Poul Erik DK RH-T B
72 Dahlberg-Hansen Signe DK RH-T B
73 Kautzner Carina AT RH-T B
74 Schweiggl Susi AT RH-T B
75 Murase Hidehiro JP RH-T B

List of participants IH 2018


Aktuality

Seznam účastníků IH 2018

7.4.2018
List of participants IH 2018

... přejít na aktuality
Privátní aktuality