Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou dne 12.3.2020 jsou všechny akce a pronájmy do odvolání zrušeny !!! Průběžné informace naleznete v aktualitách.

Atestace prodloužena!

Jitka Tomanová spolu se svou Xentou Aritar Bastet prodloužily platnost sutinových atestů o další dva roky, stejně jako Zdeněk Čmejrek a jeho Omaha z Vtelenských polí, kterým se to podařilo o 14 dní dříve.


Atestace prodloužena!
Jana Šmídová 9.10.2018 1051x Atesty MV

Zatímco Spáleniště žilo o víkendu 5. - 7. 10. 2018 Mistrovstvím republiky záchranných psů, vydala se Jitka Tomanová se svou věčně připravenou fenkou německého ovčáka Xentou Aritar Bastet znovu obhájit sutinové atesty MV do brněnského Ergonu. Xenta v tom Jitku rozhodně nenechala a potvrdila, že je i na další dva roky připravena být použita k zásahu v případě potřeby. Spolu se Zdeňkem Čmejrkem a jeho Sherry tak dokázali vrchovatou měrou naplnit výcvikový směr, který razí Jihočeská záchranná brigáda. Je potěšitelné, že už dnes mají v rukou přihlášky k atestům další členové brigády a doufáme, že řady atestovaných psovodů se pro příští rok mnohonásobně rozšíři.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Konec atestačního půstu

  Účastí psovodů JČZBK na sutinových atestech Ministerstva vnitra, které proběhly 8. -9.10.2016 v Kaznějově, skončilo dlouhé období, kdy se jihočeská brigáda této ...

  Atesty MV

  Taktické cvičení

  Dne 17.5.2019 proběhlo v Českém Krumlově taktické cvičení IZS, na které byli přizváni i atestovaní kynologové z Jihočeské záchranné brigády kynologů.

  Atesty MV

  Atestační prověření

  Úspěšně složeným atestem cesta rozhodně nekončí. Atest = zodpovědnost. Psovod musí svého psa nejen připravit na atestační zkoušku, ale následně musí sebe i ...

  Atesty MV

  Nasazení 2016

  Další akce, které se členové JČZBK mohli účastnit a získat tím alespoň část zkušeností, které mají záchranáři brigád účastnících se atestů MV.

  Výjezdní tréninkyAtesty MV