Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Atestace prodloužena!

Jitka Tomanová spolu se svou Xentou Aritar Bastet prodloužily platnost sutinových atestů o další dva roky, stejně jako Zdeněk Čmejrek a jeho Omaha z Vtelenských polí, kterým se to podařilo o 14 dní dříve.


Atestace prodloužena!
Jana Šmídová 9.10.2018 2684x Atesty MV

Zatímco Spáleniště žilo o víkendu 5. - 7. 10. 2018 Mistrovstvím republiky záchranných psů, vydala se Jitka Tomanová se svou věčně připravenou fenkou německého ovčáka Xentou Aritar Bastet znovu obhájit sutinové atesty MV do brněnského Ergonu. Xenta v tom Jitku rozhodně nenechala a potvrdila, že je i na další dva roky připravena být použita k zásahu v případě potřeby. Spolu se Zdeňkem Čmejrkem a jeho Sherry tak dokázali vrchovatou měrou naplnit výcvikový směr, který razí Jihočeská záchranná brigáda. Je potěšitelné, že už dnes mají v rukou přihlášky k atestům další členové brigády a doufáme, že řady atestovaných psovodů se pro příští rok mnohonásobně rozšíři.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Další splněný atest!

  Jihočeská záchranná brigáda má na svém kontě další úspěšně složený kynologický atest Ministerstva vnitra, tentokrát ve specializaci plošné vyhledávání.

  Atesty MV

  Další splněný atest

  Ve čtvrtek 6. 4. 2017 se podařilo Katce Sojkové se svou fenkou Aishee splnit sutinový atest MV. Po úspěšném denním speciálu pokračovali do nočního z 10-ti ...

  Atesty MV

  Nasazení 2016

  Další akce, které se členové JČZBK mohli účastnit a získat tím alespoň část zkušeností, které mají záchranáři brigád účastnících se atestů MV.

  Výjezdní tréninkyAtesty MV

  Atestovaný Dítů Daimee Moravia

  Ve čtvrtek 26. května 2022 byla na atestační zkoušce HZS ČR v Božím Daru ve specializaci plošného vyhledání úspěšná další jihočeská dvojice - Radek Anděl s ...

  Atesty MV