Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Atestovaná Brigitte

Ve středu 11. května 2022 proběhly v Rokytnici nad Jizerou (Liberecký kraj) atestační zkoušky HZS ČR ve specializaci plošného vyhledání.


Atestovaná Brigitte
Jana Šmídová 12.5.2022 52x Atesty MV

Za Jihočeskou záchrannou brigádu se podařilo atesty úspěšně obhájit berňačce Brigitte Bona Fornax se svým psovodem Pavlem Trollerem. Brigitte patří mezi stálice nejen na jihočeském záchranářském "nebi". Neustále dokazuje svou všestrannost  a patří mezi ty nejspolehlivější!!!

DĚKUJEME Brigittko i Pavle, že naplňujete beze zbytku záchranářské poslání a svým osobní nasazením směřujete plnou parou vpřed praktickým nasazením a možné záchraně lidského života. Jsme na vás oba po právu hrdi!!!

 


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Atestace prodloužena!

  Jitka Tomanová spolu se svou Xentou Aritar Bastet prodloužily platnost sutinových atestů o další dva roky, stejně jako Zdeněk Čmejrek a jeho Omaha z Vtelenských polí, ...

  Atesty MV

  Atestační prověření

  Úspěšně složeným atestem cesta rozhodně nekončí. Atest = zodpovědnost. Psovod musí svého psa nejen připravit na atestační zkoušku, ale následně musí sebe i ...

  Atesty MV

  Nasazení 2016

  Další akce, které se členové JČZBK mohli účastnit a získat tím alespoň část zkušeností, které mají záchranáři brigád účastnících se atestů MV.

  Výjezdní tréninkyAtesty MV

  Další úspěšně složený ATEST

  Včera rozšířil řady úspěšných atestantů Pavel Troller a jeho berňačka Brigitte Bona Fornax.

  Atesty MV