Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Atestovaný Dítů Daimee Moravia

Ve čtvrtek 26. května 2022 byla na atestační zkoušce HZS ČR v Božím Daru ve specializaci plošného vyhledání úspěšná další jihočeská dvojice - Radek Anděl s mladým bouvierem Dítů Daimee Moravia.


Atestovaný Dítů Daimee Moravia
Jana Šmídová 27.5.2022 308x Atesty MV

Radek a Dítů tvoří dokonale sehranou dvojici, která má od počátku jasně vytýčený cíl, který se jim daří beze zbytku naplňovat. V loňském roce úspěšně složili prověrku praktického nasazení, která jim odemkla možnost podat si přihlášku na atesty MV ve specializaci plošného vyhledání. Na atesty v letošním roce nastoupili a dokázali je na první pokus obhájit.

Dítů jde ve šlépjejích svého otce Ártů z Andělského dvorku, který měl také úspěšně složené atesty v plošném vyhledání a účastnil se nejednoho praktického zásahu. Radek Anděl se svým druhým bouvierem patří  momentálně mezi jedny z nejzkušenějších a nejaktivnějších psovodů, který dokáže nejen skvěle pracovat se svým čtyřnohým parťákem, ale i předávat zkušenosti dál.

Teprve čtyřletý Dítů je velikou nadějí pro jihočechy a jsme na oba právem hrdí. 


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Taktické cvičení

  Dne 17.5.2019 proběhlo v Českém Krumlově taktické cvičení IZS, na které byli přizváni i atestovaní kynologové z Jihočeské záchranné brigády kynologů.

  Atesty MV

  Další splněný atest!

  Jihočeská záchranná brigáda má na svém kontě další úspěšně složený kynologický atest Ministerstva vnitra, tentokrát ve specializaci plošné vyhledávání.

  Atesty MV

  Další atestovaný anděl

  Jihočeská brigáda má od dnešního dne, respektive noci, dalšího atestovaného psovoda. Zkušená Bára Andělová se svou borderkou Nikou z Lantíkova alias Viki splnily ...

  Atesty MV

  Další úspěšně složený ATEST

  Včera rozšířil řady úspěšných atestantů Pavel Troller a jeho berňačka Brigitte Bona Fornax.

  Atesty MV