Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Atestovaný Dítů Daimee Moravia

Ve čtvrtek 26. května 2022 byla na atestační zkoušce HZS ČR v Božím Daru ve specializaci plošného vyhledání úspěšná další jihočeská dvojice - Radek Anděl s mladým bouvierem Dítů Daimee Moravia.


Atestovaný Dítů Daimee Moravia
Jana Šmídová 27.5.2022 795x Atesty MV

Radek a Dítů tvoří dokonale sehranou dvojici, která má od počátku jasně vytýčený cíl, který se jim daří beze zbytku naplňovat. V loňském roce úspěšně složili prověrku praktického nasazení, která jim odemkla možnost podat si přihlášku na atesty MV ve specializaci plošného vyhledání. Na atesty v letošním roce nastoupili a dokázali je na první pokus obhájit.

Dítů jde ve šlépjejích svého otce Ártů z Andělského dvorku, který měl také úspěšně složené atesty v plošném vyhledání a účastnil se nejednoho praktického zásahu. Radek Anděl se svým druhým bouvierem patří  momentálně mezi jedny z nejzkušenějších a nejaktivnějších psovodů, který dokáže nejen skvěle pracovat se svým čtyřnohým parťákem, ale i předávat zkušenosti dál.

Teprve čtyřletý Dítů je velikou nadějí pro jihočechy a jsme na oba právem hrdí. 


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Taktické cvičení

  Dne 17.5.2019 proběhlo v Českém Krumlově taktické cvičení IZS, na které byli přizváni i atestovaní kynologové z Jihočeské záchranné brigády kynologů.

  Atesty MV

  Úspěšný rozvoj spolupráce s IZS

  V uplynulých týdnech se členové JČZBK zúčastnili několika akcí, na kterých došlo k dalšímu prohloubení spolupráce s hlavními složkami Integrovaného záchranného ...

  Atesty MV

  Atesty na Spáleništi

  Na začátku května poskytla výcviková základna Spáleniště své zázemí a přilehlé lesní porosty pro pořádání kynologických atestační zkoušek ve specializaci ...

  Atesty MV

  Atestovaná Brigitte

  Ve středu 11. května 2022 proběhly v Rokytnici nad Jizerou (Liberecký kraj) atestační zkoušky HZS ČR ve specializaci plošného vyhledání.

  Atesty MV