Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Budoucí jihočeské rozhodčí

V sobotu proběhly v Praze zkoušky čtyř nových adeptů na funkci rozhodčího pro záchranářské psy.


Budoucí jihočeské rozhodčí
Pavel Troller 26.3.2023 208x Nezařazeno

Jihočeská brigáda byla zastoupena dvěma mistryněmi sportu - Janou Šmídovou a Katkou Hrkalovou. Obě patří k největším výcvikovým tahounům brigády a své dlouholeté zkušenosti s výcvikem záchranářských psů na zkouškách bohatě zúročily. Bez problémů prošly teoretickým písemným testem a při praktickém posuzování zkoušek projevily pro tuto činnost velký cit. Po absolvování předepsaných hospitací budou obě jistě patřit k oporám rozhodcovského sboru SZBK ČR. Oběma moc gratulujeme a přejeme hodně radosti v nové funkci!


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Sobotní adrenalin

  Díky skvělé spolupráci VZS a tentokrát hlavně ochotě Honzy Wimmera, jsme se v sobotu, za velké nepřízně počasí, vydali do Dolní Vltavice, hlavním úkolem dne bylo ...

  Nezařazeno

  Kouzelné zimní Spáleniště

  Přes metr prašanu je sice pro práci psů hodně těžký oříšek, ale vytváří kromě pohádkové kulisy i neopakovatelnou skutečně zimní atmosféru.

  Nezařazeno

  Studená nadílka

  Pravidelné soustředění Jihočechů mělo původně zcela jiný plán průběhu. A ještě pár kilometrů před Přední Výtoní nikdo netušil, jak razantně bude potřeba ...

  Nezařazeno

  Sutinky v bývalém pivovaru

  Nedělní den jsme strávili na malé sutince ve vesničce Srlín. Torzo bývalého pivovaru nám poskytlo celkem slušný trénink pro všechny věkové kategorie.

  Nezařazeno