Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Dřina stmeluje

Že "všechno špatné je k něčemu dobré" je dávno známá pravda, kterou potvrdila i jednodenní úklidová brigáda zaměřená především na opravy a úklid cvičebních prostor.


Dřina stmeluje
Jaroslav Sedlák 7.7.2010 16175x Vítězové

Samozřejmě, že každý anonym je odporná záležitost, vypovídající především o charakteru pisatele, který není schopen se za svůj názor postavit. Často se ale stane, že přinese i jiné výsledky než pisatel očekává. V případě pomluvy o neupraveném prostranství vyvolá pochopitelně především gruntovní úklid od základu. V návaznosti na to se ale stává i významným stmelujícím prvkem pracovního kolektivu, protože každá společná činnost přináší nejen spokojenost s konečným výsledkem, ale navíc celou sérii společných okamžiků významně zlepšujících vztahy. Jihočeši se v úterý 6.7.2010 sjeli na základně z jediného důvodu: jednodenní společnou dřinou se vysmát anonymovi, zalykajícímu se závistí a nenávistí, kterou dokázal ventilovat pouze jediným ubohým způsobem, pliváním jedovaté sliny. A unavená třicítka záchranářů si na závěr vysilující brigády mohla spokojeně říci jediné: zaplať pámbu, že takové slizáky ve svých řadách nemáme.  Akce, jakou byla úterní brigáda, jasně dokazují, že rozhodně stojí za to, být nedílnou součástí takového kolektivu, jakým je jihočeská brigáda.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Jihočeši bilancovali

  Každoroční bilanční členská schůze tradičně o první neděli v novém roce shrnula výsledky práce za uplynulý rok 2009.

  Vítězové

  Šampionka Gaia

  Velmi aktivní klub staffordshirských bulteriérů každý rok vyhodnocuje úspěšnost a výstavní i pracovní výsledky své početné členské základny.

  Vítězové

  Stříbro na ČP ZTV3

  Neúnavná Brigitta se svým psovodem Pavlem Trollerem obhájila druhé místo na Českém poháru plošných prací dle nejvyšší teréní zkoušky ZTV3 mezi domácími ...

  Vítězové

  Nadílka štěňátek

  Na počátku léta se urodila nevídaná nadílka záchranářských štěňátek v tříbarevné paletě velkých černých kníračů, zlatých boxerů a bílých švýcarských ...

  Vítězové