Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Hejtman děkuje

Mezi absolutní priority Jihočeské záchranné brigády kynologů rozhodně patří spolupráce se složkami IZS a s Krajským úřadem Jihočeského kraje.


Hejtman děkuje
Jaroslav Sedlák 13.9.2011 12573x Vítězové

V prvé řadě je již celou řadu let naprostou samozřejmostí nejen vykrývání všech požadavků organizací začleněných v IZS o pomoc při pátrání po pohřešovaných osobách, ale rovněž i v situacích, které nepatří mezi krizové. Jedná se o veřejně prospěšné nebo propagační akce a jednou z nich je například i Den otevřených dveří Krajského úřadu Jihočeského kraje, kterého se pravidelně všechny složky IZS zúčastňují. V návaznosti na její průběh obdržel vedoucí JČZBK z odboru kanceláře hejtmana dopis:

Vážený pane vedoucí,

dovolte, abych Vám poděkoval za Vaši aktivní pomoc při zabezpečení "Dne otevřených dveří" Krajského úřadu Jihočeského kraje, který se konal 7. září 2011. Zároveň bych Vás chtěl požádat o poděkování Vašim kolegům, kteří se podíleli na ukázkách činnosti složek Integrovaného záchranného systému. Prezentace IZS patřila k nejvyhledávanějším expozicín uvedené akce.

Děkuji a těším se na další spolupráci, s pozdravem ing. Milan Nebesář, vedoucí odboru

Uvolnění na akce tohoto typu je pro dobrovolníky o něco složitější, protože ten den účasti jde na úkor vlastní dovolené nebo jiného volného času. O to více potěší uznání a upřímně míněné poděkování. Skupinka členů JČZBK, která se po celý den věnovala návštěvníkům akce, si ho jistě právem zaslouží.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Bilance roku

  Jako každoročně o první lednové neděli se členové Jihočeské brigády sjeli do restaurace Hubert v Hluboké nad Vltavou na výroční členskou schůzi.

  Vítězové

  Vítězství na ČP ZTV3

  V sobotu 20. 8. 2022 proběhl pod pořadatelskou taktovkou ZBK Praha Český pohár ZTV3. Poprvé byla nedílnou součástí této zkoušky dle nového zkušebního řádu i ...

  Vítězové

  Novoroční dopisy

  Členky natolik zaměstnané mateřskými povinnostmi, že se mezi námi neobjevily už delší dobu, na brigádu však stále vzpomínají...

  Vítězové

  Splněný limit na Mistrovství světa

  Od středy 20. září do neděle 24. září 2023 probíhalo v rakouském Stubenbergu 27. Mistrovství světa IRO záchranných psů v kategorii sutinového, plošného a ...

  Vítězové