Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

IMZ (instrukčně metodické zaměstnání) Berounka

Ve dnech 24. až 28. srpna se na pozvání GŘ HZS čtyři psovodi JčZBK Jitka Tomanová, Radek Anděl, Pavel Troller a Zdeněk Čmejrek zúčastnili instrukčně metodického zaměstnání (IMZ) Berounka.


IMZ (instrukčně metodické zaměstnání) Berounka
Pavel Troller 29.9.2016 3618x Atesty MV

Jednalo se o zátěžovou akci, která přezkušovala především ochotu psů k práci i přes únavu z celodenních aktivit. Součástí soustředění bylo sjíždění Berounky, společná cesta nákladní Tatrou do Kaznějova a následné náročné hledání v místním sutinovém trenažéru.

 

Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Atestace prodloužena!

  Jitka Tomanová spolu se svou Xentou Aritar Bastet prodloužily platnost sutinových atestů o další dva roky, stejně jako Zdeněk Čmejrek a jeho Omaha z Vtelenských polí, ...

  Atesty MV

  Další splněný atest!

  Jihočeská záchranná brigáda má na svém kontě další úspěšně složený kynologický atest Ministerstva vnitra, tentokrát ve specializaci plošné vyhledávání.

  Atesty MV

  Kynologické atesty MV - příprava

  V rámci rozhodnutí JČZBK změnit stávající situaci, kdy brigáda nemá ani jednoho atestovaného psa s atestem IRO nebo MV se několik psovodů zúčastnilo akcí ...

  Atesty MV

  Další atest prodloužen!!!

  Novomanželka, maminka, ale hlavně úspěšná psovodka Ms. Katka Závorková (Sojková) potvrdila, že patří mezi pilíře Jihočeské brigády.

  Atesty MV