Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Jarní přírůstky

Populační exploze pokračuje i v řadách záchranářských kynologů. Nevyhnula se ani Jihočechům, kteří již zaznamenali první jarní přírůstek...


Jarní přírůstky
Jaroslav Sedlák 4.4.2010 16526x Vítězové

"Ahoj, omlouvám se, že jsem se chvíli neozvala, ale byla jsem trochu zaneprázdněná příchodem našeho syna. Posílám fotečku a doufám, že se vám daří."  To nám napsala Mirka Franková (dříve Fialová) a nám nezbývá, než mohutně pogratulovat k tak úspěšnému závěru náročného těhotenství. "Kluk jako buk" je tím nejlepším finále a při pohledu na naducaného Jiříka nikdo nezapochybuje o náležitosti tohoto přirovnání. Tak gratulujeme ke krásnému synkovi a přejeme spoustu společných šťastných chvil při jeho poznávání světa.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Nenahraditelní sponzoři

  Z dlouhého seznamu úkolů nezbytných k provozu výcvikové základny a dobrého chodu brigády zásluhou některých velmi aktivních jednotlivců postupně ubývají položky.

  Vítězové

  Úctyhodné výročí

  Dubnové soustředění Jihočechů na Spáleništi probíhalo ve znamení dvou událostí: zkoušek ZZZ a hlavně oslavy sedmdesátin nestárnoucího Jardy Flíčka.

  Vítězové

  Plesající IZS

  Každoroční pozvánka do reprezentačních prostor hotelu Praha sezvala dohromady zástupce dobrovolných organizací začleněných v Integrovaném záchranném systému.

  Vítězové

  Svaz oslavuje výročí

  Oslava dvacátého výročí založení Svazu záchranných brigád kynologů ČR proběhla v sídle prezidenta svazu v severočeském Žatci v sobotu 20. března 2010.

  Vítězové