Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Jihočeši bilancovali

Každoroční bilanční členská schůze tradičně o první neděli v novém roce shrnula výsledky práce za uplynulý rok 2009.


Jihočeši bilancovali
Jaroslav Sedlák 4.1.2010 17996x Vítězové

Restaurace Hubert v Hluboké nad Vltavou  je již řadu let vždy o první lednové neděli dějištěm největšího shromáždění jihočeských záchranářů v kalendářním roce. Tradicí již dlouhou řadu let je vyhodnocování aktivity a úspěšnosti psovodů a jejich psů ve všech úsecích záchranářské činnosti. Při podrobnějším hodnocení nemohou ujít pozornosti nejen praktické zásahy, které jsou záchranářskou prioritou, ani sportovní výsledky dosažené v uplynulém období, ale ani aktivity zajišťující výstavbu či plynulý chod areálu Spáleniště. Přestože rok 2009 nepatřil k historicky úplně nejúspěšnějším, docílili Jihočeši celé řady vynikajících výsledků v čele s titulem mistra světa ve vodních pracích.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Šampionka Gaia

  Velmi aktivní klub staffordshirských bulteriérů každý rok vyhodnocuje úspěšnost a výstavní i pracovní výsledky své početné členské základny.

  Vítězové

  Vodní hry

  Ukázky pro veřejnost jsou z hlediska popularizace kynologie a záchranářského výcviku velmi přínosné, zejména při akcích, kdy jsou záchranářští psi v přímém ...

  Vítězové

  Plesající IZS

  Každoroční pozvánka do reprezentačních prostor hotelu Praha sezvala dohromady zástupce dobrovolných organizací začleněných v Integrovaném záchranném systému.

  Vítězové

  Dřina stmeluje

  Že "všechno špatné je k něčemu dobré" je dávno známá pravda, kterou potvrdila i jednodenní úklidová brigáda zaměřená především na opravy a úklid cvičebních ...

  Vítězové