Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Květnové Lipno

Vodní trénink patří mezi záchranáři k velmi oblíbené a vyhledávané disciplíně, avšak i tato kategorie nese své stinné stránky. Nejenže je velmi náročná na přípravu, ale co hodně ovlivňuje celkovou atmosféru je počasí, které se opravdu naplánovat nedá.


Květnové Lipno
Katka HrkalováKatka Hrkalová 1.6.2021 1013x Nezařazeno

Pro vodně naladěné jihočechy ovšem tento zádrhel není podstatný a tak sobotním ránem začal trénink. Sluníčko schované za mraky vykouklo jen zřídka, teplota vzduchu rozhodně neoslňovala a občas foukal nepříjemný velmi chladný vítr. Přesto jsme využili každé vteřiny k plnohodnotnému výcviku. Cadaver založený na hladině a v rákosí nabíral směry a usazoval se podle rytmu větru. Na břehu zatím probíhala poslušnost a hned na to cviky s aporty ve vodě. Odpoledne začalo vyhledáváním cadaveru v rákosí a na hladině pro ostřílené mazáky. Mladým psům se pak nachystal do terénu v lese. Ve vyhledání jsem nezaznamenala žádný výrazný problém a s jejich výsledky jsem byla mile překvapena. Nedělní trénink se v podstatě odehrál v tom samém duchu a jsem přesvědčena, že byl velmi plodný a opět nás posunul zase o kus vpřed. Na závěr bych chtěla všem zúčastněným moc poděkovat za pomoc, protože bez ní by se trénink nemohl uskutečnit. A zvláštní dík Martinovi a jeho parťákovi Dakovi, kteří nás opět doprovázeli jako již mnohokrát.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Sutinky v bývalém pivovaru

  Nedělní den jsme strávili na malé sutince ve vesničce Srlín. Torzo bývalého pivovaru nám poskytlo celkem slušný trénink pro všechny věkové kategorie.

  Nezařazeno

  PF 2021

  Do nadcházejícího roku přejeme všem kamarádům, kolegům, čtyřnohým parťákům jenom to nejlepší, ať ve zdraví a plné síle se můžeme dál setkávat, trénovat a ...

  Nezařazeno

  Nezapomeneme!

  Právě dnes rodina doprovází, na jeho poslední cestě, Ms. pana Vladimíra Kuchtu... Houževnatost, nadhled a vtip. Právě tak si budou Jihočeši pamatovat prezidenta ...

  Nezařazeno

  ICH připraven

  Jediná mezinárodní soutěž v ČR pořádaná ve všech čtyřech letních výcvikových směrech vyžaduje značnou porci osobního nasazení všech členů brigády.

  Nezařazeno