Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Letecký den ve Strunkovicích

V sobotu 23.7. dopoledne, před chystaným odjezdem na týdenní pobyt na soustředění na Lipně, se skupinka jihočeských kynologů vypravila na ukázku na Letecký den do Strunkovic.


Letecký den ve Strunkovicích
Jakub Novák 23.7.2022 30x Ukázky

Okolo 10 hodiny začala 1. část ukázky, což bylo předvádění plemen a poslušnost. Po pauze na oběd jsme pokračovali 2. částí a to přímým označením zakryté osoby. Nakonec jsme nechali děti pohladit si psy a připravili pro ně obrázkovou poznávačku psů a rozdávali jim omalovánky a samolepky na památku. Celá akce byla skvělá socializace a všichni ostatní se dozvěděli něco o nás, o kynologii a o záchranářině .

Po ukázce jsme si zpříjemnily den sledováním letadel.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Ukázka u Bagru

  Další hezké setkání ...

  Ukázky

  Ukázka pro mladé zdravotníky

  I letošní rok se členové jihočeské brigády Zuzka Ludvíková a Honza Procházka zúčastnili tábora mladých zdravotnických záchranářů s ukázkou činnosti ...

  Ukázky

  Letní ukázky

  Dne 4. 7. 2021 se konaly ukázky v Mukařově, pro kroužek dětí z FIRE Rescue - první pomoc, které měly týdenní pobyt v přírodě.

  Ukázky

  Dětský den v Přední Výtoni

  Začátek června je již tradičně spojován s dětmi a s jejich svátkem. Jihočeská záchranná brigáda kynologů navázala na dynamicky rostoucí spolupráci s obcí ...

  Ukázky