Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Letecký den ve Strunkovicích

V sobotu 23.7. dopoledne, před chystaným odjezdem na týdenní pobyt na soustředění na Lipně, se skupinka jihočeských kynologů vypravila na ukázku na Letecký den do Strunkovic.


Letecký den ve Strunkovicích
Jakub Novák 23.7.2022 29x Ukázky

Okolo 10 hodiny začala 1. část ukázky, což bylo předvádění plemen a poslušnost. Po pauze na oběd jsme pokračovali 2. částí a to přímým označením zakryté osoby. Nakonec jsme nechali děti pohladit si psy a připravili pro ně obrázkovou poznávačku psů a rozdávali jim omalovánky a samolepky na památku. Celá akce byla skvělá socializace a všichni ostatní se dozvěděli něco o nás, o kynologii a o záchranářině .

Po ukázce jsme si zpříjemnily den sledováním letadel.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Dětský den v Přední Výtoni

  Začátek června je již tradičně spojován s dětmi a s jejich svátkem. Jihočeská záchranná brigáda kynologů navázala na dynamicky rostoucí spolupráci s obcí ...

  Ukázky

  Ukázka pro Svaz žen Dasný

  V sobotu 25. 6. 2022 zorganizoval Dasenský Svaz žen pro děti lákavé odpoledne plné vojenské tématiky, pohybu, zábavy, ale i poučení. Jihočeská záchranná brigáda ...

  Ukázky

  Letní ukázky

  Dne 4. 7. 2021 se konaly ukázky v Mukařově, pro kroužek dětí z FIRE Rescue - první pomoc, které měly týdenní pobyt v přírodě.

  Ukázky

  Ukázky s Českým červeným křížem

  Z ukázek pro ČČK v Prachaticích a ve Vimperku se již stala na začátku září milá tradice.

  Ukázky