Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Listopadové soustředění

Listopadové soustředění proběhlo o víkendu 8. - 10. 11. 2019. Tento víkend byl pro nás speciální díky dvěma návštěvníkům, zástupcům našeho skvělého sponzora firmy Vafo, vyrábějící kvalitní krmiva Brit a Carnilove, Markétě a Týně Sojkové.


Listopadové soustředění
Tereza Čmejrková 11.11.2019 2007x Soustředění

Jsme velmi rádi, že jsme jim mohli přiblížit nejen výcvik záchranářského psa, ale i naši partu, zázemí a vše, co k nám patří. Upřímně doufáme, že u nás nebyly naposledy a budeme mít možnost je seznámit i s dalšími směry záchranářského výcviku.

Do obvyklé výcvikové náplně bylo tentokrát poprvé zařazeno i promo focení, a to v rámci využití pro naše sponzory, ale především abychom si udělali radost po roce plném brigádnických hodin strávených na modernizaci sutinového trenažeru a měli kvalitní památku na naše hafany. Tudíž představa nádherných podzimních fotek na pozadí barevného spadaného listí při ranní mlze zlákala většinu přítomných. O to větší bylo překvapení, když po probuzení člověk z okna uviděl jakési padající bílé svinstvo, které se v hustých chomáčích usazovalo na bílé pokrývce vytvořené všude kolem. Přesto atmosféra lavinového soustředění nadchla spoustu lidí a pozitivní reakce typu "to ale krásně sněží" na sebe nenechaly dlouho čekat. Ač nás počasí trochu zaskočilo, vyrazili jsme v co nejteplejší zimní výbavě na trénink do terénů na plochu i do sutin.
Děkujeme moc fotografce Veronice za trpělivost a ještě jednou děkujeme za krásné fotky Markétě Sojkové.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Pracovní a pátrací Silvestr

  Oslavy konce roku jsou obvykle spojeny s poklidným bilancováním uplynulého období. Tradiční silvestrovské soustředění jihočeské brigády na Spáleništi tentokrát ale ...

  Soustředění

  Konečně zima

  Naplánovaným termínem svého lednového lavinového soustředění se jihočeská brigáda šťastně trefila do začátku opravdové zimy.

  Soustředění

  LVT 2019 Ochlazení v tropech

  Po tropickém Schönebenu jsme se zchladili v grafitových dolech. Nová zkušenost, nové pachy, téměř zimní teploty.

  Soustředění

  Laviny 2017

  Během ledna a února jsme na Spáleništi strávili dva prodloužené víkendy určené pro výcvik lavinových prací.

  Soustředění