Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou dne 12.3.2020 jsou všechny akce a pronájmy do odvolání zrušeny !!! Průběžné informace naleznete v aktualitách.

Nezisková spolupráce

Je skvělé, když si jednotlivé organizace se stejným nebo velmi blízkým zaměřením dokáží vyjít vzájemně vstříc. Tolerance a otevřenost jsou ve veřejně prospěšném sektoru nezbytnou součástí.


Nezisková spolupráce
Jana Šmídová 3.7.2019 912x Soustředění

Prodloužený víkend 27. - 30. 6. 2019 byl toho názornou ukázkou. Jihočeši tak opět po roce měli možnost společného využití Spáleniště. Díky dlouhodobě dobrým vztahům s rakouskými sousedy jsme se vzájemně podělili o zázemí a plně se věnovali nácviku vodních prací. Možnost společně si zatrénovat jsme nabídli i v rámci svazové skupiny Sever-Jih-Praha. A aby té spolupráce nebylo málo, sobotní odpoledne jsme díky vstřícnému postoji VZS strávili v Dolní Vltavici. 

Nebýt dotěrných ovádů, asi jen těžko bychom na takto stráveném čase našli jedinou chybku. Děkujeme všem za vzájemnou spolupráci a těšíme se zase příště. Nezisková spolupráce se pro nás tímto stala velmi ziskovou ;-)

 


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články