Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Nezisková spolupráce

Je skvělé, když si jednotlivé organizace se stejným nebo velmi blízkým zaměřením dokáží vyjít vzájemně vstříc. Tolerance a otevřenost jsou ve veřejně prospěšném sektoru nezbytnou součástí.


Nezisková spolupráce
Jana Šmídová 3.7.2019 191x Nezařazeno

Prodloužený víkend 27. - 30. 6. 2019 byl toho názornou ukázkou. Jihočeši tak opět po roce měli možnost společného využití Spáleniště. Díky dlouhodobě dobrým vztahům s rakouskými sousedy jsme se vzájemně podělili o zázemí a plně se věnovali nácviku vodních prací. Možnost společně si zatrénovat jsme nabídli i v rámci svazové skupiny Sever-Jih-Praha. A aby té spolupráce nebylo málo, sobotní odpoledne jsme díky vstřícnému postoji VZS strávili v Dolní Vltavici. 

Nebýt dotěrných ovádů, asi jen těžko bychom na takto stráveném čase našli jedinou chybku. Děkujeme všem za vzájemnou spolupráci a těšíme se zase příště. Nezisková spolupráce se pro nás tímto stala velmi ziskovou ;-)

 


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Plošný kurz IRO na Spáleništi

  O uplynulém víkendu ve dnech 6. – 8. 4. 2018 se na naší základně Spáleniště konal mezinárodní plošný kurz IRO pro pokročilé.

  Nezařazeno

  Náročné laviny

  Přestože na většině území ČR se střídalo lednové počasí ve všech myslitelných formách, místy až metrová sněhová pokrývka proměnila okolí základny ...

  Nezařazeno

  ICH připraven

  Jediná mezinárodní soutěž v ČR pořádaná ve všech čtyřech letních výcvikových směrech vyžaduje značnou porci osobního nasazení všech členů brigády.

  Nezařazeno

  Ať to klape ...

  ... to přijeli popřát členové JČZBK kamarádovi Honzovi Wimmerovi.

  Nezařazeno