Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Nezisková spolupráce

Je skvělé, když si jednotlivé organizace se stejným nebo velmi blízkým zaměřením dokáží vyjít vzájemně vstříc. Tolerance a otevřenost jsou ve veřejně prospěšném sektoru nezbytnou součástí.


Nezisková spolupráce
Jana Šmídová 3.7.2019 599x Soustředění

Prodloužený víkend 27. - 30. 6. 2019 byl toho názornou ukázkou. Jihočeši tak opět po roce měli možnost společného využití Spáleniště. Díky dlouhodobě dobrým vztahům s rakouskými sousedy jsme se vzájemně podělili o zázemí a plně se věnovali nácviku vodních prací. Možnost společně si zatrénovat jsme nabídli i v rámci svazové skupiny Sever-Jih-Praha. A aby té spolupráce nebylo málo, sobotní odpoledne jsme díky vstřícnému postoji VZS strávili v Dolní Vltavici. 

Nebýt dotěrných ovádů, asi jen těžko bychom na takto stráveném čase našli jedinou chybku. Děkujeme všem za vzájemnou spolupráci a těšíme se zase příště. Nezisková spolupráce se pro nás tímto stala velmi ziskovou ;-)

 


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Výstavba trenažéru

  Náplní všech podzimních soustředění se kromě běžného výcviku staly i náročné práce na výstavbě trenažéru.

  Nezařazeno

  Lavinový kurs 2011

  Přestože sněhová nadílka současné zimy doznává značných výkyvů, Spáleniště se svou Ledovou kotlinou ani letos nezklamalo.

  Nezařazeno

  PJ na Spáleništi

  Pravidelné soustředění Pohotovostní jednotky svazu se letos opět konalo na Spáleništi. Přes zajištění tréninku všech výcvikových záchranářských směrů byla ...

  Nezařazeno

  Studená nadílka

  Pravidelné soustředění Jihočechů mělo původně zcela jiný plán průběhu. A ještě pár kilometrů před Přední Výtoní nikdo netušil, jak razantně bude potřeba ...

  Nezařazeno