Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Odešla nezapomenutelná Bessy

Temperamentní, pracovitá a věčně energií nabitá kříženka Bessynka byla prototypem téměř ideálního záchranářského psa. Spolu se svou paničkou Jíťou Smělou toho dokázaly zvládnout opravdu hodně.


Odešla nezapomenutelná Bessy
Jana Šmídová 11.10.2022 167x In memoriam

Splněná vrcholová sutinová zkouška ZZP3, několikanásobná účast na nejvyšší záchranářské soutěži Mistrovství ČR ZP - z toho dvakrát stát "na bedně" (2014 - Spáleniště - 3. místo a 2016 - Žatec - 2. místo), 8. místo na mezinárodním soutěži Intercup Humanity a k tomu splněna sutinová zkouška RH-TB. To nebyla a není vůbec špatná bilance na dvojici, která se společně vše učila. Bessynka byla výbornou učitelkou i žákem, která svého psovoda posunula až do funkce zkušeného instruktora.

Bude chybět nejen všem jihočechům, ale hlavně v milující rodině a smečce, kde dlouhých 15 let a 4 měsíce byla tou nejúžasnější parťačkou. RIP Bessynko zůstaneš navždy v našich vzpomínkách ...


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Odchod na vrcholu

  V úterý 11. 8. 2020 odešla za duhový most fena z výkonostní špičky Jihočeské záchranné brigády kynologů, německá ovčanda Aishee psovodky Katky Závorkové.

  In memoriam

  Černá sobota

  Všichni kynologové jsou zajedno, že psí život je nespravedlivě krátký. Měl by být srovnatelný s koňmi, kteří jsou stejně nádherní a potřební.

  In memoriam

  Odchod nezapomenutelné Elis

  Čas měří neúprosně nejen nám lidem, ale i našim čtyřnohým parťákům... Berňačce Alice Bona Fornax život nadělil nádherných 12,5 roku u milované paničky, v ...

  In memoriam

  Odešla Mistryně světa

  Jedinou chybou psů je, že jsou tu s námi tak krátce.

  In memoriam