Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Oslavy 30. výročí Sdružení sportovních svazů ČR

Na slavnostním zasedání ke třiceti letům existence Sdružení sportovních svazů (tedy nástupnické organizace bývalého Svazarmu) byla oceněna celá řada významných osobností, které svou činností přispěly k dlouholetému fungování této organizace.


Oslavy 30. výročí Sdružení sportovních svazů ČR
Pavel Troller 9.11.2021 211x Nezařazeno

Jihočeská brigáda je hrdá, že mezi oceněnými byla i naše Jana Šmídová, mistryně světa v záchranném stopování. Jano, ještě jednou velká gratulace k významnému ocenění a poděkování za vše, co pro brigádu děláš!


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Nezapomeneme!

  Právě dnes rodina doprovází, na jeho poslední cestě, Ms. pana Vladimíra Kuchtu... Houževnatost, nadhled a vtip. Právě tak si budou Jihočeši pamatovat prezidenta ...

  Nezařazeno

  Ukázka v Netolicích

  Další ze série letních táborových ukázek pro děti, tentokrát pro příměstský tábor organizaný SDH Netolice se zaměřením na složky IZS. Hafanům i dětem se ...

  Nezařazeno

  Sjezd SZBK ČR

  V sobotu 26. června se ve Chbanech konal odložený volební sjezd SZBK ČR. Jihočeská brigáda na něm získala silné zastoupení ve vedení svazu.

  Nezařazeno

  Pololetní bilance

  Jihočeská brigáda mívá většinou týdenní soustředění s minimem zkoušek, které zcela pochopitelně přinášejí do letní pohody i určitou nervozitu.

  Nezařazeno