Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Pražská voda

Tentokrát se jihočeši vydali brázdit vodu do Pražské brigády na soutok Berounky a Vltavy. Příjemný kousek přírody a den jako malovaný se ukázal jako bonus pro vodní závod.


Pražská voda
Katka Hrkalová 21.9.2020 457x Závody a soutěže
Oba úrovňové stupně měli své zástupce. Na ZVP 2 nastoupila Zuzka Ludvíková s Bowenem a na ZVP 1 Katka Hrkalová s nováčkem Zuli.
Bowen předvedl pěkný, aktivní, spolehlivý výkon, kdy ho drobné chyby odsunuli na krásné 3.místo se zápisem zkoušky. Zuli se rozhodně nenechal zahanbit a jeho bouřlivý, radostný, avšak trochu zbrklý výkon mu vynesl rovněž 3.místo se zápisem zkoušky.
Při poslušnosti nám rušivé vlivy dělali velmi zvědaví a nedbytní koně, kteří pokukovali a frkali nám do kroku. Zkušenější Bowen se jimi rozhodně nenechal rozhodit, ovšem ještě nezkušený Zulu malinko ztrácel koncentraci.
Celkově vydařený příjemný den, s milými stejně zapálenými lidmi. Bylo skvělé sledovat výkony ostatních závodníků, s jakou ochotou a vervou se vrhají do vody a plní dané úkoly.
Je potěšitelné, že jihočechům dorůstá další generace, která bude "potvrzovat" kotvu, kterou máme ve znaku :-)

Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Pohár plemen 2020

  V sobotu 20.6.2020 se uskutečnil již tradiční závod Pohár plemen pořádaný Jihomoravskou ZBK. Závodu se účastnilo 13 družstev. Rozhodčími byli: poslušnost - Zdeněk ...

  Závody a soutěže

  Zlatý srdcař

  V pátek 28.9.2018 proběhl jako již tradičně 27. ročník závodu o Pohár města Hluboká nad Vltavou. Dvanáct závodníků na cvičišti v Hluboké nad Vltavou přivítal ...

  Závody a soutěže

  Křest ohněm

  Již od středy probíhaly v režii pěti členů JČZBK přípravy terénů pro jednu z nejdůležitějších akcí roku, Český pohár.

  Závody a soutěže

  Malý hrdina s velkým srdcem

  Jako již tradičně se v den české státnosti 28. září 2017 konal v Hluboké nad Vltavou záchranářský závod v kategorii ZZP1.

  Závody a soutěže