Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Šampionka Gaia

Velmi aktivní klub staffordshirských bulteriérů každý rok vyhodnocuje úspěšnost a výstavní i pracovní výsledky své početné členské základny.


Šampionka Gaia
Jaroslav Sedlák 20.3.2012 7445x Vítězové

Obliba tohoto plemene neustále raketově stoupá, o čemž svědčí nejen to, že ve světě patří k nejpočetnějším účastníkům výstav, ale i počty vystavovaných stafbulíků u nás. Není divu, že stoupá i pracovní využití těchto malých gladiátorů. Není to tak dlouho, co i ve světovém záchranářském fóru zazářil rakouský stafík Erwina Payredera, který ve Wittstocku stanul v kategorii sutin na místě nejvyšším s titulem mistra světa. Ve Svazu záchranných brigád je rovněž několik velmi dobře pracujících zástupců tohoto plemene a celá řada českých stafíků se uplatňuje i v jiných než záchranářských výcvikových směrech. V uplynulém roce bylo vyhodnoceno po pracovní linii devatenáct stafbulů a pět z nich dokonce obdrželo titul pracovního šampiona. Jednou z těchto pěti nejúspěšnějších se stala i členka Jihočeské záchranné brigády Gaia Mesiah Bee Master zkušené psovodky Hedviky Češkové, dokonce s nejvyšším počtem dosažených bodů. V tabulce všech vyhodnocovaných účastníků klubu o titul Nejlepší pracovní fena SBTC roku 2011 skončila na velmi hezkém druhém místě. Obdivuhodné plemeno těchto malých bojovníků s velkým srdcem si rozhodně zaslouží obdiv a uznání, gratulujeme!


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Pf 2010

  Aby rok 2010 přinesl 365 svátečních a pohodových dní podbarvených radostným štěkotem našich čtyřnohých lásek přeje všem členům, sympatizantům a ...

  Vítězové

  Úctyhodné výročí

  Dubnové soustředění Jihočechů na Spáleništi probíhalo ve znamení dvou událostí: zkoušek ZZZ a hlavně oslavy sedmdesátin nestárnoucího Jardy Flíčka.

  Vítězové

  Šťastné a veselé...

  Šťastné prožití svátků vánočních bez front, v kruhu svých nejbližších dvou- i čtvernožců, bez stresů z nenakoupených dárků, bez kapek jedovatých slin až ...

  Vítězové

  PF 2011

  Všem příznivcům Jihočeské záchranné brigády kynologů chceme za tuto přízeň poděkovat a popřát šťastné sváteční dny a úspěšný rok 2011.

  Vítězové