Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou dne 12.3.2020 jsou všechny akce a pronájmy do odvolání zrušeny !!! Průběžné informace naleznete v aktualitách.

Skoro vánoční pátrání

Ještě tři dny před Vánoci jsme byli vyzváni ke spolupráci při velké pátrací akci.


Skoro vánoční pátrání
21.12.2009 15927x Zásahy

Během pouhých dvou hodin zorganizovaná pátrací akce byla prověrkou rychlosti v  možnosti sestavení zásahového družstva JČZBK. Akce zaměstnala téměř padesátku příslušníků Policie, vrtulník s termovizí, dva policejní psovody a čtyři členy brigády, kteří společně vyrazili do mrazivého rána. Po neúspěšném nočním pátrání po pohřešované ženě byla akce svolána znovu na pondělí ráno. Byly vytvořeny tři rojnice, které samostatně pročesávaly lesní lokalitu u Kamenného Újezda. Akce ale bohužel ani tentokrát nebyla úspěšná a naděje na záchranu života pohřešované ženy se pronikavě zmenšily.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Den psích záchranářů

  Od roku 2008 je vždy poslední neděle v dubnu vyhlašována jako Mezinárodní den záchranných psů.

  Zásahy

  Vítané happyendy

  Bezútěšné hledání některých pohřešovaných osob je po hodinách marné práce kynologů určitě frustrující. O to vítanější je každý zásah s pozitivním ...

  Zásahy

  Neradostné úspěchy

  Každý jihočeský záchranář cvičí především pro použití v praxi. Ani sebevětší úspěch v této oblasti však nemusí být vždy potěšující.

  Zásahy

  Smrtící Lipno

  Lipno dokáže být nebezpečné ve všech ročních obdobích. I letní romantická projížďka po jezeře se může rázem změnit v obrovské drama.

  Zásahy