Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

SLAPY 2017

Přestože se voda na Slapech ještě nestačila prohřát, nezabránilo to ZBK Praha uspořádat o víkendu 13. ? 14. 5. 2017 plánovaný společný mezibrigádní trénink.


SLAPY 2017
Jana Šmídová 19.5.2017 3164x Výjezdní tréninky

Tři brigády, tři čluny a moře chuti všech zúčastněných – tak to byl uplynulý víkend v Nové Živohošti. Každý dle svých potřeb a osobních výcvikových plánů měl možnost trénovat všechny směry vodního záchranářského výcviku, ať už se jednalo o mezinárodní či národní zkušební řád. Na krátkém travnatém porostu přímo u vody bylo výborné zázemí pro poslušnost, druhý břeh přehrady zase posloužil k tréninku vyhledání na vodní ploše. Díky ochotným figurantům v „sucháčích“ nebyl problém trénovat všechny cviky, na které většina z nás díky zimnímu počasí ani nepomýšlela. Sobotní večer zaplnily dvě zajímavé přednášky na téma bezpečnosti na vodě od Davida Novotného a neméně zajímavá o chování pachu v různých situacích od Lucky Dlouhé. Kromě přínosného tréninku byla největší devizou společného tréninku především přátelská a pohodová atmosféra, která umocnila zážitek z tohoto víkendu. Ještě jednou velký dík pořadatelům, věříme, že všichni budeme mít možnost zužitkovat nabyté zkušenosti a už se těšíme na příště. Hola hola Berlín volá.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Plochy v Čenkově

  Během teplotně velmi příznivé podzimní soboty 20.11.2021 proběhl v Čenkově na "andělské" základně do posledního detailu skvěle připravený plošný trénink.

  Výjezdní tréninky

  Plochy na Šumavě

  Díky energické Ivě Bufkové, která neustále přichází s nejrůznějšími nabídkami tréninků, měli jihočeští záchranáři v sobotu 12.3.2022 jedinečnou možnost si ...

  Výjezdní tréninky

  Hledání ve zřícené továrně

  Dalším pokračováním objevování nových terénů pro naše psy byl brněnský areál Pod Hády (Ergon).

  Výjezdní tréninky

  Jarní Morava

  Koncem března jsme strávili příjemný a plně tréninkový víkend na Jižní Moravě ve výcvikovém areálu IZS Poštorná, který mají v péči kolegové z Jihomoravské ...

  Výjezdní tréninky