Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Sutinový přebor ZZP2 v zimním kabátu

Jihočeská brigáda se v polovině dubna stala pořadatelem Sutinového přeboru ZZP2, který je zároveň i nominační vstupenkou na nejvyšší záchranářskou soutěž Mistrovství ČR záchranných prací.


Sutinový přebor ZZP2 v zimním kabátu
Jana Šmídová 26.4.2024 250x Závody a soutěže

Aprílové počasí si se všemi účastníky dokonale pohrálo a avizované předpovědi nezůstalo nic dlužné. Sněhové přeháňky, vítr, déšt a mrazivá noc, to všechno už zůstane navždy spjaté s tímto závodem. Nicméně to nikoho neodradilo od startu, všichni závodníci, rozhodčí, ale i organizátoři v čele s vedoucí akce Hankou Chudou bojovali ze všech sil, aby vše proběhlo tak jak má.

Jihočeši tentokrát vyslali do závodního  klání mužskou část, která rozhodně nezklamala. Jirka Leština s Dejvem předvedli nejlepší poslušnost, která si v těchto náročných podmínkách právem odnesla kromě pochvaly od hlavní rozhodčí Evy Klemšové i mohutný potlesk od všech přihlížejících. Druhý závodní tým Láďa Kovarik a Kyra inkasoval pochvalu za nejlepší speciální cvik a ve výsledku obsadil třetí místo. Stupně vítězů doplnil jihomoravský ostřílený závodník Miloš Mazálek s Godricem Venduno.

Myslím si, že si mohu dovolit jménem celé brigády vyslovit pochvalu a spokojenost za dobře odvedenou práci. Jen díky spolehlivé členské základně, štědrému sponzorovi a zapálení všech zúčastněných je možné podobné akce pořádat. Kdo by šel "jen tak" ve sněhové vánici do nekončena zametat před překážkami, kdo by si šel dobrovolně na několik hodin lehnout do sutin ... to jen záchranářští nadšenci a za to jim všem patří veliké DÍKY!!!

https://www.youtube.com/watch?v=ry-Nur9j49w

https://eu.zonerama.com/jihocestizachranari/Album/11352158


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články