Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Tentokrát jsme byli i na plese

Únorové soustředění na Spáleništi začalo za krásného skoro jarního počasí, které se sice do neděle trochu proměnilo na zimní, ale těch pár centimetrů nově napadaného sněhu nestačilo, aby mohl proběhnout plánovaný lavinový pohár.


Tentokrát jsme byli i na plese
0 28.2.2023 668x Soustředění

Víkend jsme tedy vyplnili hlavně výcvikem. Příjemným zpestřením byla návštěva Hasičského plesu pořádaného SDH Přední Výtoň. S místními dobrovolnými hasiči jsme zahájili spolupráci již minulý rok a po několika společných pracovních akcích jsme nyní měli možnost strávit s nimi i jejich slavnostní večer. Děkujeme za pozvání na tuto velmi příjemnou událost a těšíme se i na ty další.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Sněhobílý prosinec

  Výcvik záchranářského psa je celoroční záležitost, kterou nemůže zastavit nikdo a nic. Dokonce ani rozmary počasí. Pravidelné prosincové soustředění jihočechů ...

  Soustředění

  Konec zimy na Spáleništi

  Zatímco začátek prosince proběhl na Spáleništi ve znamení mimořádné sněhové kalamity, konec února byl sice také sněhový, ovšem víceméně symbolicky.

  Soustředění

  Březnová Šumava

  Opět nám Šumava ukázala skoro všechny druhy počasí. Čtvrteční sněhovou nadílku vystřídal sobotní hustý déšť a v neděli jsme si užili překrásné jaro!

  Soustředění

  Velikonoce na Spáleništi

  Prodloužený velikonoční víkend na Spáleništi byl opět více než akční.

  Soustředění