Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Tréninková Soběslav

Dalším jihočeským městem, které přivítalo Jihočeskou záchrannou brigádu kynologů na jejím pravidelném výjezdním tréninku byla tuto neděli Soběslav. Opět jsme využili nabídky tréninku ve zcela neznámém prostředí, tolik potřebném zejména pro mladé psy.


Tréninková Soběslav
Pavel Troller 2.2.2020 507x Nezařazeno
Cvičák místní ZKO nabídl kromě možnosti standardní socializační poslušnosti i příležitost k nácviku na nových neokoukaných překážkách, někdy i poměrně netradičně konstruovaných. Po poslušnosti následovalo několik kol terénního vyhledávání v úrovni od začátečnické až po vrcholovou ZTV3. Jihočeši jsou v jarních termínech přihlášeni na celou řadu prověrkových akcí, ať už ve formě zkoušek, závodů či atestů, každý účastník tak mohl vést přípravu podle svého individuálního tréninkového plánu. Další výjezdní tréninky nás čekají v nejbližší době, pak už zbývá "jen" tréninkové úsilí prodat na zmíněných prověrkách.
 
 

Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  ICH připraven

  Jediná mezinárodní soutěž v ČR pořádaná ve všech čtyřech letních výcvikových směrech vyžaduje značnou porci osobního nasazení všech členů brigády.

  Nezařazeno

  Konečně jsme se dočkali

  Po vynucené ,,covidové´´pauze, kdy mohli být pouze soukromé nebo jednodenní tréninky se jihočeši dočkali a mohli konečně uspořádat soustředění na Spáleništi.

  Nezařazeno

  Pololetní bilance

  Jihočeská brigáda mívá většinou týdenní soustředění s minimem zkoušek, které zcela pochopitelně přinášejí do letní pohody i určitou nervozitu.

  Nezařazeno

  Lavinový kurs 2011

  Přestože sněhová nadílka současné zimy doznává značných výkyvů, Spáleniště se svou Ledovou kotlinou ani letos nezklamalo.

  Nezařazeno