Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Tréninková Soběslav

Dalším jihočeským městem, které přivítalo Jihočeskou záchrannou brigádu kynologů na jejím pravidelném výjezdním tréninku byla tuto neděli Soběslav. Opět jsme využili nabídky tréninku ve zcela neznámém prostředí, tolik potřebném zejména pro mladé psy.


Tréninková Soběslav
Pavel Troller 2.2.2020 872x Nezařazeno
Cvičák místní ZKO nabídl kromě možnosti standardní socializační poslušnosti i příležitost k nácviku na nových neokoukaných překážkách, někdy i poměrně netradičně konstruovaných. Po poslušnosti následovalo několik kol terénního vyhledávání v úrovni od začátečnické až po vrcholovou ZTV3. Jihočeši jsou v jarních termínech přihlášeni na celou řadu prověrkových akcí, ať už ve formě zkoušek, závodů či atestů, každý účastník tak mohl vést přípravu podle svého individuálního tréninkového plánu. Další výjezdní tréninky nás čekají v nejbližší době, pak už zbývá "jen" tréninkové úsilí prodat na zmíněných prověrkách.
 
 

Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Lavinový kurs 2011

  Přestože sněhová nadílka současné zimy doznává značných výkyvů, Spáleniště se svou Ledovou kotlinou ani letos nezklamalo.

  Nezařazeno

  PF 2021

  Do nadcházejícího roku přejeme všem kamarádům, kolegům, čtyřnohým parťákům jenom to nejlepší, ať ve zdraví a plné síle se můžeme dál setkávat, trénovat a ...

  Nezařazeno

  Výstavba trenažéru

  Náplní všech podzimních soustředění se kromě běžného výcviku staly i náročné práce na výstavbě trenažéru.

  Nezařazeno