Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Tréninkový návrat do zimy

Ani razantní návrat zimy nemůže záchranářské kynology odradit od tréninku terénního vyhledání.


Tréninkový návrat do zimy
Pavla Pátková 4.4.2022 547x Výjezdní tréninky
V neděli 3.dubna, se několik členů JČZBK sešlo v Újezdci u Tvrzic v jarním zasněženém nedělním dopoledni. Po omrknutí terénu určeného k tréninku a lehké domluvě vyrazili mladí méně zkušení psi. Trénovalo se podle potřeb každého jedince - upevňování značení, vysílaní psa do směrů, lehké úkryty. Zkušení psy měli k prohledání určený terén s několika polozakrytými a zakrytými figuranty. Po lehké pauze na oběd, jsme se opět vrátili s mladými psy do lesa k motivačnímu štěkání.
Následoval přesun do areálu tepelného hospodářství v Prachaticích. Zde probíhal trénink speciálních cviků podle zkoušky ZZZ. Nakonec po celodenní práci na nás za odměnu vykouklo jarní sluníčko a my se rozjeli do svých domovů. Díky všem za super neděli!
 

Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Trénink na ledu

  Mrazivé dny připravily krásně podmínky k tomu, abychom mohli využít nabídku od kolegů z VZS Dolní Vltavice a zatrénovali si opět po roce záchranu z ledu.

  Výjezdní tréninky

  Tréninková Morava

  Hned po uvolnění omezujících podmínek jihočeští záchranáři vyrazili na tréninkový víkend na jižní Moravu.

  Výjezdní tréninky

  Trénink v Bohutíně

  Nebyla to jistě ani první, ani poslední tréninkově strávená sobota. Tentokrát šlo o tu první v září, která probíhala za přízně slunného počasí ve sledu ...

  Výjezdní tréninky

  Plochy v Čenkově

  Během teplotně velmi příznivé podzimní soboty 20.11.2021 proběhl v Čenkově na "andělské" základně do posledního detailu skvěle připravený plošný trénink.

  Výjezdní tréninky