Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou dne 12.3.2020 jsou všechny akce a pronájmy do odvolání zrušeny !!! Průběžné informace naleznete v aktualitách.

Úterní vyhlášení BoPo

V úterý 29. 8. 2017 nás krátce po 14:00 hodině odpoledne kontaktovala Policie ČR s žádostí o pomoc při pátrání po pohřešované osobě trpící Alzheimerovou chorobou.


Úterní vyhlášení BoPo
Jana Šmídová 1.9.2017 1375x Zásahy

Obratem byl sestaven 8-mi členný tým skládající se z 6-ti psovodů a 2 pomocníků. Všichni oslovení obratem opustili svá zaměsnání, naložili do aut psy a přesouvali se na místo určeného srazu v Šindlových Dvorech. Ještě před dosažením cíle jsme byli informováni, že pohřešovaná osoba byla úspěšně nalezena.

Děkuji všem osloveným kolegům, kteří byli ochotní a schopní okamžitě reagovat na tuto výzvu a připojuji se k poděkování vedoucího brigády Zdeňka Čmejrka: "Děkuji všem za rychlý přístup k vyhlášení "bojové pohotovosti". Je vidět, že naši práci neděláme zbytečně"!


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Neradostné úspěchy

  Každý jihočeský záchranář cvičí především pro použití v praxi. Ani sebevětší úspěch v této oblasti však nemusí být vždy potěšující.

  Zásahy

  Zásah Albrechtice-Údraž

  V sobotu 1. září 2018 ve 13 hodin byl operačním důstojníkem HZS Č. Budějovice povolán k zásahu náš člen Zdeněk Čmejrek s fenkou Omahou z Vtelenských polí (alias ...

  Zásahy

  Praxe prioritou

  Kvalita psů, psovodů a schopnost jejich okamžitého nasazení jsou hlavními parametry v posuzování síly kolektivů kynologických záchranářů.

  Zásahy

  Hledání ztraceného seniora

  Členská základna JČZBK je velmi pestrá, ať už je to plemennou příslušností, věkem či úrovní vycvičenosti. Primární snahou každého člena by však měl být ...

  Zásahy