Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vodní výcvik Slapy

O víkendu 20. - 21. 8. 2016 se skupina dvanácti jihočeských záchranářů zúčastnila vodního soustředění na Slapech.


Vodní výcvik Slapy
Jana Šmídová 29.9.2016 2057x Výjezdní tréninky

O víkendu 20. - 21. 8. 2016 se skupina dvanácti jihočeských záchranářů zúčastnila vodního soustředění na Slapech. Díky bezchybné spolupráci s Vodní záchranou službou Praha (http://www.vzs-praha.cz) máme za sebou jeden z nejlepších vodních tréninků tohoto roku. Naprosto odlišné prostředí od pro nás známého Lipna, bylo vítanou změnou. Náplní tréninků byly nástupy do lodi přes plovoucí molo, přestupy mezi loděmi na vodní hladině, výskoky či nástupy do typově rozlišných lodí, poslušnost a pohyb po rušné pláži, stejně jako vyhledání na vodní hladině, v pobřeží či přilehlém lesním porostu. Myslím si, že nikdo z psovodů nelituje své účasti. Tato akce patří mezi nejpovedenější tohoto roku.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  SLAPY 2017

  Přestože se voda na Slapech ještě nestačila prohřát, nezabránilo to ZBK Praha uspořádat o víkendu 13. ? 14. 5. 2017 plánovaný společný mezibrigádní trénink.

  Výjezdní tréninky

  Nasazení 2016

  Další akce, které se členové JČZBK mohli účastnit a získat tím alespoň část zkušeností, které mají záchranáři brigád účastnících se atestů MV.

  Výjezdní tréninkyAtesty MV

  Trénink na ledu

  Mrazivé dny připravily krásně podmínky k tomu, abychom mohli využít nabídku od kolegů z VZS Dolní Vltavice a zatrénovali si opět po roce záchranu z ledu.

  Výjezdní tréninky

  Mrazivý trénink v lázních

  V sobotu 28. 1. 2017 proběhl první ze série společných výjezdových tréninků. Naším cílem byly bývalé chomutovské městské lázně.

  Výjezdní tréninky