Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Zasněžené Jince

Předpověď na předmikulášskou sobotu 4. prosince nevypadala obzvlášť lákavě, ale jak praví známé norské přísloví, neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení. Zdravé jádro jihočeské brigády se tedy správně obléklo a využilo nabídky Martina Mušketýra k tréninku v armádním areálu v Jincích.


Zasněžené Jince
Jana Šmídová 6.12.2021 739x Nezařazeno

Byla to skutečně neobyčejná tréninková sobota, která dokonale prověřila kromě vzorku na našich pneumatikách i pachové spektrum našich čtyřnohých kolegů. Na první pohled zdánlivě jednoduché a přehledné terény byly určitě dobrou možností tréninku a výcvikového posunu. A co víc náročné podmínky utužují kolektiv a platí zde i další pořekadlo, že těžko na cvičišti, lehko na bojišti. A záchranářský trénink není pro žádné "bábovky" ;-)

Děkujeme za možnost tréninku a těšíme se zase někdy někde ...


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Náročné laviny

  Přestože na většině území ČR se střídalo lednové počasí ve všech myslitelných formách, místy až metrová sněhová pokrývka proměnila okolí základny ...

  Nezařazeno

  Pololetní bilance

  Jihočeská brigáda mívá většinou týdenní soustředění s minimem zkoušek, které zcela pochopitelně přinášejí do letní pohody i určitou nervozitu.

  Nezařazeno

  9/11 CHLUPATÍ HRDINOVÉ

  Dnes, v 9:59 a 10:28 se před dvaceti lety v USA zřítila Americká dvojčata.

  Nezařazeno

  Silvestrovské soustředění

  Již téměř tradičně se scházíme na Spálku pár dní před Silvestrem, abychom společně v kruhu blízkých přátel oslavili příchod Nového roku.

  Nezařazeno