Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Zasněžené Jince

Předpověď na předmikulášskou sobotu 4. prosince nevypadala obzvlášť lákavě, ale jak praví známé norské přísloví, neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení. Zdravé jádro jihočeské brigády se tedy správně obléklo a využilo nabídky Martina Mušketýra k tréninku v armádním areálu v Jincích.


Zasněžené Jince
Jana Šmídová 6.12.2021 184x Nezařazeno

Byla to skutečně neobyčejná tréninková sobota, která dokonale prověřila kromě vzorku na našich pneumatikách i pachové spektrum našich čtyřnohých kolegů. Na první pohled zdánlivě jednoduché a přehledné terény byly určitě dobrou možností tréninku a výcvikového posunu. A co víc náročné podmínky utužují kolektiv a platí zde i další pořekadlo, že těžko na cvičišti, lehko na bojišti. A záchranářský trénink není pro žádné "bábovky" ;-)

Děkujeme za možnost tréninku a těšíme se zase někdy někde ...


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Květnové Lipno

  Vodní trénink patří mezi záchranáři k velmi oblíbené a vyhledávané disciplíně, avšak i tato kategorie nese své stinné stránky. Nejenže je velmi náročná na ...

  Nezařazeno

  Oslavy 30. výročí Sdružení sportovních svazů ČR

  Na slavnostním zasedání ke třiceti letům existence Sdružení sportovních svazů (tedy nástupnické organizace bývalého Svazarmu) byla oceněna celá řada významných ...

  Nezařazeno

  Lavinový kurs 2011

  Přestože sněhová nadílka současné zimy doznává značných výkyvů, Spáleniště se svou Ledovou kotlinou ani letos nezklamalo.

  Nezařazeno

  Konečně jsme se dočkali

  Po vynucené ,,covidové´´pauze, kdy mohli být pouze soukromé nebo jednodenní tréninky se jihočeši dočkali a mohli konečně uspořádat soustředění na Spáleništi.

  Nezařazeno