Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Život se psem je psina

V sobotu 17. 9. 2022 si rozšířila část jihočeského psího dorostu svůj pachový rejstřík o další zajímavou zkušenost.


Život se psem je psina
Jana Šmídová 20.9.2022 769x Nezařazeno

Díky velkorysé nabídce od Nadi Palivcové jsme si sobotní odpolední trénink poslušnosti zpestřili o společnou plavbu přívozem směrem k ZOO Ohrada, kde následovala jedinečná možnost socializační, pachově bohaté prohlídky areálu, která není běžně k mání. Mladí psí pubescenti nakonec vypustili páru při hromadném pěším přesunu zpět podél Munického rybníka a mohli si spokojeně odškrtnout další baječný psinou naplněný den.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Silvestrovské soustředění

  Již téměř tradičně se scházíme na Spálku pár dní před Silvestrem, abychom společně v kruhu blízkých přátel oslavili příchod Nového roku.

  Nezařazeno

  Malá šumavská příprava

  Na sobotu 23. března připravila zkušená atestantka Verča Němcová v Hořejším Těšově trénink přesně šitý na míru pro Natálku Maršnerovou, které chybí už jen ...

  Nezařazeno

  Sváteční trénink

  V pátek 8. 5. 2020 v den kdy Česká republika oslavovala Den vítězství a osvobození, uspořádali jihočeští záchranáři další trénink, tentokrát se zaměřením na ...

  Nezařazeno

  Konečně jsme se dočkali

  Po vynucené ,,covidové´´pauze, kdy mohli být pouze soukromé nebo jednodenní tréninky se jihočeši dočkali a mohli konečně uspořádat soustředění na Spáleništi.

  Nezařazeno