Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Zlatá Samba

Vítězkou letošního ročníku Mistrovství ČR záchranných psů se stala jihočeská Kateřina Hrkalová se svou Sambou Warrior Soul.


Zlatá Samba
Jana Šmídová 8.10.2018 2527x Vítězové
Loňský rok 2017 byl pro členku Jihočeské záchranné brigády kynologů Katku Hrkalovou velmi úspěšný. Se svou pracovitou beauceronkou Sambou Warrior Soul dokázala dvakrát zvítězit v Českém poháru a na Mistrovství ČR se také rozhodně neztratila. Letošní rok to vypadalo, že pracovní úspěchy půjdou stranou a že Samba se prosadí především v chovu. Nicméně i velmi krátká chvíle mezi odchovem vrhu a nástupem na Mistrovství ČR na Spáleništi stačila k tomu, aby Katka a Samba suverénně zvítězily a staly se tak Mistry ČR ZP pro rok 2018. Razance a přitom rychlost s jakou Samba nalezla všechny tři hledané subjekty ve speciálu 2 byla velmi potěšitelná a nadchla přihlížející.
Jihočeská brigáda určitě děkuje vítězkám Katce se Sambou, ale i druhému Pavlovi Trollerovi s Brigittou nebo pátému Jindrovi Pajerovi s Ammy za skvělou reprezentaci a věříme, že další úspěchy těchto nadějných psů na sebe nenechají dlouho čekat. Přestože čtvrtý nastupující jihočech Michal Svoboda musel ze zdravotních důvodů 10-ti letého Norrise odstoupit z poslušnosti, ve speciálu všem ukázali, že se stále dokáží hravě porovnat i s madšími konkurenty.
Konečně se od pořádání všech možných i nemožných závodů bude moci naše brigáda zase plně věnovat výcviku a snad o sobě dá vědět alespoň tak úspěšně, jako v letošním roce ;-)

Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Nadílka štěňátek

  Na počátku léta se urodila nevídaná nadílka záchranářských štěňátek v tříbarevné paletě velkých černých kníračů, zlatých boxerů a bílých švýcarských ...

  Vítězové

  Novoroční dopisy

  Členky natolik zaměstnané mateřskými povinnostmi, že se mezi námi neobjevily už delší dobu, na brigádu však stále vzpomínají...

  Vítězové

  Veselé Velikonoce

  Ke všem svátkům se přeje, aby byly šťastné a veselé, ale Velikonoce jako skutečné svátky jara k tomu evokují probouzející se přírodou, sílícím sluníčkem a ...

  Vítězové

  Plesající IZS

  Každoroční pozvánka do reprezentačních prostor hotelu Praha sezvala dohromady zástupce dobrovolných organizací začleněných v Integrovaném záchranném systému.

  Vítězové