Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Proměny základny Spáleniště

Proměny výcvikové základny Spáleniště jsou od roku 1996 do současného stavu velmi výrazné. Na některých historických fotografiích se nechce ani věřit, jak původní střelnice Pohraniční stráže vypadala.

"Vývoj nezastavíš" říká klasik a život potvrzuje pravdivost tohoto rčení ve všech směrech. Mění se krajina, stavby vzkvétají nebo chátrají, lidé odcházejí i přicházejí, ale něco po nich zůstává. V některých případech to může být jen nepěkná hořká vzpomínka, často však to jsou nezapomenutelné okamžiky, prožité společně. Na současném vzhledu výcvikové základny pro přípravu záchranných psů je při každém kroku areálem vidět obrovský kus odvedené práce v uplynulých letech a každý si může sám pro sebe vyhodnotit, nakolik jeho účast v kolektivu byla pro vývoj základny prospěšná.


Aktuálně

Prověrky SUTINA

propozice a termín uzávěrky přihlášek
z organizačních důvodů byl posunut termín uzávěrky na sutinové prověrky, které se budou konat v termínu 23.-25.8.2024 ve Chbanech, na 30.6.2024 !!!!
28.5.2024 00:00

Pohár JIZERSKÝCH HOR

Jedná se o praktický závod jednotlivců v kategorii „stopa“ a „plocha“. Součástí závodu bude též prověření orientace v terénu (doporučujeme GPS) a základní první pomoc. Jednotlivé výkony budou na závěr vyhodnoceny posuzujícími rozhodčími (zpětná vazba).
https://www.zachranari.cz/aktuality/pohar-jizerskych-hor_346.html
18.4.2024 10:43

... přejít na aktuality

Nejbližší akce