Sponzoři JČZBK

Sponzor je pro nás především člověk, který dokáže vidět dopředu. Vážíme si nesmírně všech firem i jednotlivců, kteří nejrůznějšími formami jsou ochotni podporovat záchranářskou činnost.


Veškeré dosud získané finanční prostředky byly vynakládány na přestavbu výcvikové základny Spáleniště z bývalé střelnice Pohraniční stráže na moderní výcvikové zařízení pro záchranné psy. V současnosti je již rekonstrukce hlavní budovy a jejího zařízení dokončena a ve výstavbě zůstává pouze výcvikový trenažer.

 

ZACHRÁNĚNÉ LIDSKÉ ŽIVOTY
 

JSOU NEJCENNĚJŠÍ DEVIZOU

BILANCE VÝCVIKOVÉ ČINNOSTI ZÁCHRANNÝCH PSŮ

JIHOČESKÁ ZÁCHRANNÁ BRIGÁDA KYNOLOGŮ
     nechybí při žádné katastrofě v tuzemsku, zasahovala po zemětřeseních v Turecku,
na Tchaiwanu,  
v Indii, v Íránu i v Alžíru, stejně jako při záplavách na Moravě

Víte stoprocentně, že příštím postiženým nebudete právě vy?

Přispějte i vy
podle svých možností k dostavbě výcvikového trenažéru záchranných psů


Pomozte dobudovat Spáleniště!

Přispějte k tomu, aby počet zachráněných byl příště ještě větší!
Je pravděpodobné, že 10 000,- Kč pro vaši firmu neznamená příliš mnoho,
pro záchranáře však může z hlediska lepšího vybavení znamenat další zachráněný lidský život!

Jaká je vlastně cena lidského života?

KB České Budějovice č.ú. 5983980267 / 0100

 

Hlavní sponzoři: 

DŘEVO - PALETY - VLK s.r.o.

Společnosti, která patří mezi největší výrobce atypických dřevěných palet v ČR. Do 48 hodin vyrobíme Vámi zadané palety a dodáme na místo určení.

JIVA JIRÁK

JIVA JIRÁK výroba velkokuchyňského zařízení spol. s r.o. je česká rodinná výrobní firma a byla založena již v roce 1935. Od počátku existence firmy jsme v našem výrobním programu nabízeli řadu výrobků, které usnadňovaly práci v gastronomických provozech.

HIGHPOINT

Vyrábíme sportovní outdoorové oblečení značky HIGH POINT, která se stala synonymem kvality, funkčnosti a spolehlivosti. Vyberte si kvalitní značkové funkční bundy, kalhoty, ponožky a jiné prostřednictvím nového eshopu.

SILMET

Firma SILMET vznikla na sklonku roku 1993 a od počátku její existence do současné doby je nosným programem nákup, prodej a doprava ropných produktů, především pohonných hmot a to jak velkoodběratelům (Zemědělská družstva, dopravní podniky, státní i soukromé firmy, …), tak i drobným podnikatelům či občanům. V poslední době se firma SILMET zabývá také dodávkami technologií a paliva do kotelen na extralehké topné oleje a rovněž tak se zabývá související servisní činností.

TISKÁRNA POSEKANÝ

Kvalitní barvotisk na pětibarevném stroji: Je zaručen nejnovějšími tiskovými stroji s alkoholovým vlhčením o vysokém výkonu v maximálním tiskovém formátu 650 x 480 mm.

 

Spolupracujeme:

JIHOČESKÝ KRAJ

BRIT

CRnet