Sponzoři JČZBK

Sponzor je pro nás především člověk, který dokáže vidět dopředu. Vážíme si nesmírně všech firem i jednotlivců, kteří nejrůznějšími formami jsou ochotni podporovat záchranářskou činnost.


Veškeré dosud získané finanční prostředky byly vynakládány na přestavbu výcvikové základny Spáleniště z bývalé střelnice Pohraniční stráže na moderní výcvikové zařízení pro záchranné psy. V současnosti je již rekonstrukce hlavní budovy a jejího zařízení dokončena a ve výstavbě zůstává pouze výcvikový trenažer.

 

ZACHRÁNĚNÉ LIDSKÉ ŽIVOTY
 

JSOU NEJCENNĚJŠÍ DEVIZOU

BILANCE VÝCVIKOVÉ ČINNOSTI ZÁCHRANNÝCH PSŮ

JIHOČESKÁ ZÁCHRANNÁ BRIGÁDA KYNOLOGŮ
     nechybí při žádné katastrofě v tuzemsku, zasahovala po zemětřeseních v Turecku,
na Tchaiwanu,  
v Indii, v Íránu i v Alžíru, stejně jako při záplavách na Moravě

Víte stoprocentně, že příštím postiženým nebudete právě vy?

Přispějte i vy
podle svých možností k dostavbě výcvikového trenažéru záchranných psů


Pomozte dobudovat Spáleniště!

Přispějte k tomu, aby počet zachráněných byl příště ještě větší!
Je pravděpodobné, že 10 000,- Kč pro vaši firmu neznamená příliš mnoho,
pro záchranáře však může z hlediska lepšího vybavení znamenat další zachráněný lidský život!

Jaká je vlastně cena lidského života?

KB České Budějovice č.ú. 5983980267 / 0100

 

BRIT

Superprémiová a prémiová krmiva, kde kvalita je vším. Maso je tou základní surovinou.

Firma Brit je rodinná firma, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí krmiva od roku 1994. Krmiva Brit mají zastoupení již v 45 státech světa. Vývoj a výroba krmiv Brit probíhá na základě dlouholeté zkušenosti a znalosti zdravé výživy psů a s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch. Profesionálové, kteří zodpovídají za vývoj krmiv Brit jsou chovateli či majiteli psů. Brit úzce spolupracuje s odborníky z oboru ve více než 20-ti zemích s cílem vyrábět krmivo, které pokryje i ty nejnáročnější kvalitativní požadavky.


STÁJE ŠTĚTICE

Stáje Štětice se nacházejí v malebné krajině jižních Čech nedaleko Písku a Strakonic. Chováme zde koně plemene hafling - a nejen to.

Nebyli bychom to ale správná stáj, abychom tu neměli i zástupce jiných živočišných druhů. Najdete zde miniprasátka, minikozičky, králíčky s morčátky, slepice a kachny, přátelské kočky a psy. Nesmíme však zapomenout na malé stádečko poníků, kterým šéfuje lamák Bedřich.


KELT

KELT je reklamní společnost s tradicí již od roku 1995.

Jsme přímými výrobci reklamy s působností po celé Evropě. Zabýváme se velkoplošným digitálním tiskem, polepy dopravních prostředků, orientačnímy systémy a dalšími službami z oblasti reklamy, které Vám nabízíme v profesionální kvalitě.


JIHOČESKÝ KRAJ

Kraj po staletí spravovaný lidmi v souladu s nároky přírody, svou krásou překvapí každého návštěvníka.

Jižní Čechy jsou jedním z nejatraktivnějších turistických regionů České republiky. Nacházejí se v jižní části republiky při hranicích s Rakouskem a Spolkovou republikou Německo. Největším městem a zároveň správním centrem regionu jižních Čech je se svými téměř 100 tisíci obyvateli město České Budějovice, které se nalézá přibližně v jejich středu.


PREFA HUBENOV

Vyrábíme, dodáváme a montujeme betonové prvky pro občanskou, zemědělskou, průmyslovou a dopravní výstavbu.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu podle přání zákazníka. Provozujeme plně automatickou betonárnu. Ovládáme tradiční i nové technologie.


SKUPINA ČEZ

Misí Skupiny ČEZ je zajišťovat bezpečnou, spolehlivou a pozitivní energii zákazníkům i celé společnosti.

Skupina ČEZ patří mezi nejvýznamnější ekonomické subjekty v České republice a působí dále v zemích západní, střední a jihovýchodní Evropy. Hlavni předmět podnikání tvoří výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla; obchod a prodej v oblasti zemního plynu; poskytování komplexních energetických služeb ze sektoru nové energetiky a těžba uhlí. Skupina ČEZ je jednou z deseti největších energetik v Evropě, má více než 8 milionů zákazníků a přes 30 tisíc zaměstnanců.


DŘEVO PALETY VLK

Naši společnost najdete v samém srdci Šumavy, 8 km od Vimperka, okres Prachatice. Je pokračováním tradičních šumavských pil, které vznikaly při vodních tocích již v 17. století.

V roce 1972 se na pile v Buku, tehdy pod názvem Přidružená pilařská výroba Lesního závodu Vimperk, začaly vyrábět dřevěné palety pro vývoz do tehdejší NDR. Výroba se osvědčila a stala se výrobní prioritou. Po roce 1989 dostal původní majitel, pan Vendelín Vlk, možnost pilařský provoz odkoupit a v roce 1994 zakládá se svým synem Ing. Vladimírem Vlkem společnost Dřevo-palety-Vlk, s.r.o. I následující generace pokračuje ve šlépějích a posilou se stali další „Vlčáci“.


CRnet

Tvorba www stránek je základní pracovní náplní naší firmy již od roku 2000 a za tuto dobu máme desítky spokojených klientů se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Výroba stránek však není jedinou činností, kterou svým klientům nabízíme. Naší hlavní snahou je dlouhodobá spolupráce na vytváření kvalitního obsahu internetových stránek, pravidelná správa webu a SEO optimalizace.