Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou dne 12.3.2020 jsou všechny akce a pronájmy do odvolání zrušeny !!! Průběžné informace naleznete v aktualitách.

Anička stále nezvěstná

Neustávající pátrací akce mnoha desítek policistů po devítileté Aničce Janatkové se přes každodenní úsilí stále nesetkávají s úspěchem.


Anička stále nezvěstná
Jaroslav Sedlák 25.10.2010 13739x Zásahy

V pražské Troji, kde se po Aničce intenzívně pátrá, se již vystřídala celá řada členů svazu. Od původního úseku cesty Aničky ze školy domů, se prohledávaný terén neustále rozšiřuje. Hustě šípkovými keři zarostlé stráně přírodní památky Trojská se dvěma přilehlými převážně zpustlými zahrádkářskými koloniemi skýtají nepřeberné možnosti ukrytí lidského těla. Vzhledem k hustotě porostů a nedostatku jakýchkoli indicií nelze žádnou část terénu z pátrání úplně vyloučit. Avšak ani sebelépe vycvičený pes nemůže v takových podmínkách zaručit, aby jeho psovod mohl říci, že v prohledaném úseku se stoprocetně hledaný subjekt nevyskytuje. Přes nezměrné úsilí účastníků každodenních akci tak zůstává výsledek těchto pátracích akcí stále v nedohlednu.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Pátrání v bažinách

  Obrovským plusem Jihočeské brigády je skutečnost, že dokáží rychle zformovat mobilní zásahové družstvo i v dost nepříznivém čase.

  Zásahy

  Tragické deprese

  Ve zcela netypickém průběhu zimy letošního ledna je hladina Orlické nádrže pátracím člunům k dispozici, přestože Lipno hlásí 10 cm ledu.

  Zásahy

  Den psích záchranářů

  Od roku 2008 je vždy poslední neděle v dubnu vyhlašována jako Mezinárodní den záchranných psů.

  Zásahy

  Vítané happyendy

  Bezútěšné hledání některých pohřešovaných osob je po hodinách marné práce kynologů určitě frustrující. O to vítanější je každý zásah s pozitivním ...

  Zásahy