Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Anička stále nezvěstná

Neustávající pátrací akce mnoha desítek policistů po devítileté Aničce Janatkové se přes každodenní úsilí stále nesetkávají s úspěchem.


Anička stále nezvěstná
Jaroslav Sedlák 25.10.2010 14076x Zásahy

V pražské Troji, kde se po Aničce intenzívně pátrá, se již vystřídala celá řada členů svazu. Od původního úseku cesty Aničky ze školy domů, se prohledávaný terén neustále rozšiřuje. Hustě šípkovými keři zarostlé stráně přírodní památky Trojská se dvěma přilehlými převážně zpustlými zahrádkářskými koloniemi skýtají nepřeberné možnosti ukrytí lidského těla. Vzhledem k hustotě porostů a nedostatku jakýchkoli indicií nelze žádnou část terénu z pátrání úplně vyloučit. Avšak ani sebelépe vycvičený pes nemůže v takových podmínkách zaručit, aby jeho psovod mohl říci, že v prohledaném úseku se stoprocetně hledaný subjekt nevyskytuje. Přes nezměrné úsilí účastníků každodenních akci tak zůstává výsledek těchto pátracích akcí stále v nedohlednu.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Úterní vyhlášení BoPo

  V úterý 29. 8. 2017 nás krátce po 14:00 hodině odpoledne kontaktovala Policie ČR s žádostí o pomoc při pátrání po pohřešované osobě trpící Alzheimerovou ...

  Zásahy

  Skoro vánoční pátrání

  Ještě tři dny před Vánoci jsme byli vyzváni ke spolupráci při velké pátrací akci.

  Zásahy

  Vánoční tragedie

  Vánoční svátky nepřinášejí každému štěstí a pohodu. U některých lidí vyvolávají těžké deprese a nezřídka i touhu se vším skoncovat...

  Zásahy

  Pátrání v bažinách

  Obrovským plusem Jihočeské brigády je skutečnost, že dokáží rychle zformovat mobilní zásahové družstvo i v dost nepříznivém čase.

  Zásahy