Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Sponzoři JČZBK

Sponzor je pro nás především člověk, který dokáže vidět dopředu. Vážíme si nesmírně všech firem i jednotlivců, kteří nejrůznějšími formami jsou ochotni podporovat záchranářskou činnost.

BRIT

Superprémiová a prémiová krmiva, kde kvalita je vším. Maso je tou základní surovinou.

Firma Brit je rodinná firma, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí krmiva od roku 1994. Krmiva Brit mají zastoupení již v 45 státech světa. Vývoj a výroba krmiv Brit probíhá na základě dlouholeté zkušenosti a znalosti zdravé výživy psů a s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch. Profesionálové, kteří zodpovídají za vývoj krmiv Brit jsou chovateli či majiteli psů. Brit úzce spolupracuje s odborníky z oboru ve více než 20-ti zemích s cílem vyrábět krmivo, které pokryje i ty nejnáročnější kvalitativní požadavky.


STÁJE ŠTĚTICE

Stáje Štětice se nacházejí v malebné krajině jižních Čech nedaleko Písku a Strakonic. Chováme zde koně plemene hafling - a nejen to.

Nebyli bychom to ale správná stáj, abychom tu neměli i zástupce jiných živočišných druhů. Najdete zde miniprasátka, minikozičky, králíčky s morčátky, slepice a kachny, přátelské kočky a psy. Nesmíme však zapomenout na malé stádečko poníků, kterým šéfuje lamák Bedřich.


KELT

KELT je reklamní společnost s tradicí již od roku 1995.

Jsme přímými výrobci reklamy s působností po celé Evropě. Zabýváme se velkoplošným digitálním tiskem, polepy dopravních prostředků, orientačnímy systémy a dalšími službami z oblasti reklamy, které Vám nabízíme v profesionální kvalitě.


JIHOČESKÝ KRAJ

Kraj po staletí spravovaný lidmi v souladu s nároky přírody, svou krásou překvapí každého návštěvníka.

Jižní Čechy jsou jedním z nejatraktivnějších turistických regionů České republiky. Nacházejí se v jižní části republiky při hranicích s Rakouskem a Spolkovou republikou Německo. Největším městem a zároveň správním centrem regionu jižních Čech je se svými téměř 100 tisíci obyvateli město České Budějovice, které se nalézá přibližně v jejich středu.


PREFA HUBENOV

Vyrábíme, dodáváme a montujeme betonové prvky pro občanskou, zemědělskou, průmyslovou a dopravní výstavbu.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu podle přání zákazníka. Provozujeme plně automatickou betonárnu. Ovládáme tradiční i nové technologie.


SKUPINA ČEZ

Misí Skupiny ČEZ je zajišťovat bezpečnou, spolehlivou a pozitivní energii zákazníkům i celé společnosti.

Skupina ČEZ patří mezi nejvýznamnější ekonomické subjekty v České republice a působí dále v zemích západní, střední a jihovýchodní Evropy. Hlavni předmět podnikání tvoří výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla; obchod a prodej v oblasti zemního plynu; poskytování komplexních energetických služeb ze sektoru nové energetiky a těžba uhlí. Skupina ČEZ je jednou z deseti největších energetik v Evropě, má více než 8 milionů zákazníků a přes 30 tisíc zaměstnanců.


DŘEVO PALETY VLK

Naši společnost najdete v samém srdci Šumavy, 8 km od Vimperka, okres Prachatice. Je pokračováním tradičních šumavských pil, které vznikaly při vodních tocích již v 17. století.

V roce 1972 se na pile v Buku, tehdy pod názvem Přidružená pilařská výroba Lesního závodu Vimperk, začaly vyrábět dřevěné palety pro vývoz do tehdejší NDR. Výroba se osvědčila a stala se výrobní prioritou. Po roce 1989 dostal původní majitel, pan Vendelín Vlk, možnost pilařský provoz odkoupit a v roce 1994 zakládá se svým synem Ing. Vladimírem Vlkem společnost Dřevo-palety-Vlk, s.r.o. I následující generace pokračuje ve šlépějích a posilou se stali další „Vlčáci“.


CRnet

Tvorba www stránek je základní pracovní náplní naší firmy již od roku 2000 a za tuto dobu máme desítky spokojených klientů se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Výroba stránek však není jedinou činností, kterou svým klientům nabízíme. Naší hlavní snahou je dlouhodobá spolupráce na vytváření kvalitního obsahu internetových stránek, pravidelná správa webu a SEO optimalizace.Aktuálně

Aktualizace osobních údajů

Do ctvrka 17.6.
Z důvodu žádosti o dotace u NSA je potřeba u všech členů vyplnit i rodné číslo, prosím o jeho zaslání na mail nebo aktualizovat ve svém profilu na www zachranari.cz
16.6.2021 11:29

Seznam účastníků IH 2018

List of participants IH 2018
7.4.2018 00:00

... přejít na aktuality

Nejbližší akce