Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou dne 12.3.2020 jsou všechny akce a pronájmy do odvolání zrušeny !!! Průběžné informace naleznete v aktualitách.

Mulen odešel

Do začínajících podzimních plískanic přicházejí jakoby návazně i nepříjemné a smutné zprávy.


Mulen odešel
Jaroslav Sedlák 20.9.2011 10636x In memoriam

Jedna z nich postihuje i smutek jedné z nejoblíbenějších členek Jihočeské záchranné brigády Mileny Kubové, kterou právě opustil jeden ze dvou jejích lásek, boxer Mulen z Dybohůrky. Honosil se nejen exteriérem, na výstavách standardně hodnoceným známkou výborný, ale i typickou povahou ochotnou vždy k jakékoli činnosti a s výrazným aspektem dobráctví, jako jejím dominujícím rysem. Kromě sportovní obrany bylo jeho hodně oblíbenou disciplínou i stopování, ostatně jako u všech psů, které prošly Mileně Kubové rukama. Svůj život prožil obklopen láskou nejen druhé fenky, se kterou trávil veškerý čas, ale především celé rodiny. Nedožitých jedenáct let se zdá být poměrně dost, kéž by se jich dožil každý, ale přesto je to někdy zoufale málo...


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Poslední stopa

  Od 25. května 2000 do 14. srpna 2011 trvala životní pouť jednoho z nejúspěšnějších jihočeských záchranářů, německého ovčáka Rexe.

  In memoriam

  Smutné loučení

  Není snadné říci poslední sbohem někomu, kdo s vámi strávil dlouhou část vašeho života.

  In memoriam

  9/11

  Včerejší výročí pádu New Yorských dvočat zaplavilo zprávy i sociální sítě. Během tohoto výročí bychom si měli vzpomenout i na ty chlupaté záchranáře, kteří ...

  In memoriam

  Černá sobota

  Všichni kynologové jsou zajedno, že psí život je nespravedlivě krátký. Měl by být srovnatelný s koňmi, kteří jsou stejně nádherní a potřební.

  In memoriam