Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Stříbro na ČP ZTV3

Neúnavná Brigitta se svým psovodem Pavlem Trollerem obhájila druhé místo na Českém poháru plošných prací dle nejvyšší teréní zkoušky ZTV3 mezi domácími účastnicemi.


Stříbro na ČP ZTV3
Jana Šmídová 23.8.2021 96x Vítězové

Bernský salašnický pes nepatří ve srovnání například s malinoisem mezi typické záchranářské plemeno. Brigitta se svým psovodem Pavlem Trollerem ale už několikrát záchránářskému světu ukázala svou jedinečnost. Opětovně stanula na stupních vítězů na nejvyšších záchranářských přeborech. Tentokrát potvrdila nejvyšší plošnou zkoušku ZTV3 ve hvězdném ohodnocení 194 bodů. Pouhé tři bodíky ji dělily od vítězky Poháru Renaty Klusáčkové s maliňačkou Abby z domácí ZBK Praha. Třetí místo poháru patřilo také domácí Katce Staňkové s maliňačkou Api.

Gratulujeme Pavlovi a Brigittě za jejich bezchybnou reprezentaci, která je součástí neustálého přezkušování připravenosti :-)


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Zlatá Samba

  Vítězkou letošního ročníku Mistrovství ČR záchranných psů se stala jihočeská Kateřina Hrkalová se svou Sambou Warrior Soul.

  Vítězové

  Úspěšný Faust

  Všichni členové svazu cvičí své psy v naději, že někdy budou použiti v praxi a že se jim podaří zachránit lidský život. Zdaleka ne každému se však tato vize ...

  Vítězové

  Vítejte na Spáleništi

  Pohostinnost, zodpovědnost a péče o svěřený majetek se zatím stále bohudík v dostatečné míře projevuje u většiny členů Jihočeské brigády.

  Vítězové

  PF 2011

  Všem příznivcům Jihočeské záchranné brigády kynologů chceme za tuto přízeň poděkovat a popřát šťastné sváteční dny a úspěšný rok 2011.

  Vítězové