Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Sutinová Vysočina

Štěkání psů a povely psovodů se celý sobotní den ozývaly ze statku rodiny Pípalů v Červené Řečici nedaleko Pelhřimova. Tři budovy, které byly k dispozici všech dvanáct týmů využilo naplno.


Sutinová Vysočina
Jana Bourová 16.4.2024 920x Výjezdní tréninky

Stodola s hromadou polen a strmým prknem vedoucím na hambalek prověřila ochotu psů překonávat nestandartní překážky a štěkat na ne zcela stabilním povrchu, stejně jako ochotu figurantů nasoukat se do těsných úkrytů.
Bývalý kravín s rošty, žlaby a množstvím uskladněných věcí nabídl členité prostředí, plné zvířecích pachů. Stará sýpka se strmými schody do dvou pater byla třetí budovou, kterou jsme využili.
Na sklonku velmi teplého dne všichni naši svěřenci spokojeně usínali v autech. Díky Martině Trollerové alias Martince, která báječný trénink zorganizovala, jsme všichni zase o krůček dál.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Trénink u Terazkyho

  Díky iniciativě neúnavné objevovatelky nových terénů Ivky Bufkové a díky velké vstřícnosti vedení obce Klášter proběhl 17. listopadu další výjezdní trénink ve ...

  Výjezdní tréninky

  Jarní Morava

  Koncem března jsme strávili příjemný a plně tréninkový víkend na Jižní Moravě ve výcvikovém areálu IZS Poštorná, který mají v péči kolegové z Jihomoravské ...

  Výjezdní tréninky

  Nasazení 2016

  Další akce, které se členové JČZBK mohli účastnit a získat tím alespoň část zkušeností, které mají záchranáři brigád účastnících se atestů MV.

  Výjezdní tréninkyAtesty MV

  Májové tréninky

  Oba prodloužené květnové víkendy nemohli jihočeští záchranáři strávit jinak než trénováním svých psích parťáků

  Výjezdní tréninky