Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Jedna ukázka za druhou

V sobotu 8. 6. 2024 absolvovali členové Jihočeské brigády v jedné chvíli na dvou různých místech ukázku výcviku pro SDH Přední Výtoň a SDH Vlachovo Březí.


Jedna ukázka za druhou
Jana Šmídová 12.6.2024 86x Ukázky

Hasiči z Přední Výtoně jsou pro nás nepostradatelní kolegové, kteří se profesionálním i kamarádským způsobem účastní našich akcí. Bylo nám ctí, že jsme je mohli alespoň částečně podpořit na Dětském dni a svým stanovištěm přispět ke zdárnému průběhu celé akce. Rozdávat radost dětem nám činilo potěšení, stejně jako setkání s kamarády hasiči. Přiblížili jsme ve svém stánku dětem zábavným způsobem psí emoce a vyzkoušeli jsme jejich čichové schopnosti.

Další ukázka psí záchranářské práce probíhala na přesunutém dni dětí ve Vlachově Březí. Začali jsme  tradičně poslušností, dále následovala ukázka nálezu ztracené osoby, která byla provedena pod taktovkou psovoda Ladislava Kovarika. Po úspěšném nálezu byla povolána záchranná četa složená z hasičů a dobrovolníků z řad diváků, která vyprostila osobu na nosítkách.  Působení jsme zakončili společnou fotografií s tamním sborem dobrovolných hasičů se kterými jsme se domluvili na další spolupráci.

https://www.youtube.com/channel/UC30rnrAOHcUrWTN9gk3zV5w 

 


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články