Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Pracovní finiš v trenažeru

Kromě obvyklého výcviku poslušnosti, sutinového i terénního vyhledání proběhlo červnové jihočeské soustředění především ve znamení dokončení jarních prací na obnově trenažeru.


Pracovní finiš v trenažeru
Pavel Troller 6.6.2023 288x Soustředění

Byl dobudován úsek s rozlámanými betonovými panely s hloubkovými úkryty a zastřešení nového paletiště. K přestavbě byl použit v převážné míře stávající materiál, vše probíhalo svépomocí bez velkých finančních nároků. Za pracovní úsilí patří velké poděkování všem příromným Jihočechům i kamarádům z ostatních krajských brigád svazu. Spáleniště s výrazně rozšířenými možnostmi sutinových tréninků je tak připraveno přivítat účastníky letních výcvikových táborů a v říjnu i závodníky na již 42. ročníku Mistrovství záchranných psů SZBK ČR.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Konečně zima

  Naplánovaným termínem svého lednového lavinového soustředění se jihočeská brigáda šťastně trefila do začátku opravdové zimy.

  Soustředění

  Silvestrovské soustředění

  Právě teď ukončují jihočeští záchranáři rok 2019 na své základně na Spáleništi a jak jinak než aktivně.

  Soustředění

  Soustředění s nádechem zkoušek

  Prosincové soustředění se nám elegantně propletlo se školením rozhodčích. Pro jihočechy to znamenalo podpořit účastníky ve všech směrech a nabídnout jim veškerý ...

  Soustředění

  Lednové soustředění

  Na lednový prodloužený víkend byl naplánovaný lavinový výcvik, ale jak už to bývá, počasí neporučíš. Takže místo vytváření úkrytů ve sněhu, jsme se naplno ...

  Soustředění