Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou dne 12.3.2020 jsou všechny akce a pronájmy do odvolání zrušeny !!! Průběžné informace naleznete v aktualitách.

Pohár města Hluboká nad Vltavou 2016

Dne 28. září, v den české státnosti, se na cvičišti ZKO Hluboká uskutečnil již tradiční závod o Pohár města Hluboká nad Vltavou 2016. Letošní XXV. ročník této akce byl obzvlášť vydařený, zejména co se týče poslušnosti, která byla na vysoké úrovni.


Pohár města Hluboká nad Vltavou 2016
Tereza Čmejrková 2.10.2016 1400x Závody a soutěže

Dne 28. září, v den české státnosti, se na cvičišti ZKO Hluboká uskutečnil již tradiční závod o Pohár města Hluboká nad Vltavou 2016. Letošní XXV. ročník této akce byl obzvlášť vydařený, zejména co se týče poslušnosti, která byla na vysoké úrovni.
Výkony závodníků tentokrát posuzoval Zdeněk Čmejrek, Petr Katrev a Jaroslav Strouhal. Začátek závodu byl vzhledem k počtu účastníků zahájen v neobvyklý čas 7:30 ráno, kdy si závodníci vylosovali svá šťastná startovní čísla a již v 8:00 začaly probíhat jak oba speciály, tak i poslušnost. 
Terénem prvního speciálu byla hlubocká pila, která se nachází pár minut chůze od cvičiště ZKO. Pilu nám pro tento den zapůjčil Radek Vácha, kterému tímto velmi děkujeme.
Druhým terénem byla pro závodníky, kteří na Hluboké někdy startovali, již známá Vývarka. Prostory budovy skladu nám poskytla společnost Mane, které též velmi děkujeme.
Celá akce proběhla v pohodové, přátelské atmosféře a za krásného počasí. Nevyjádřitelné díky patří celému organizačnímu týmu a všem, kteří se na bezchybném průběhu akce podíleli. Od ochotných strunkovických hasičů, kteří závodníkům figurovali, přes figuranty z našich vlastních řad, vedoucí terénů, až po kantýnské, kteří nás rozmazlovali kromě jiného i domácími klobásami.
Po náročném celodenním boji o Pohár města se úderem 18. hodiny závodníci shromáždili na cvičišti, aby si vyslechli výsledky závodu. 
Účastníkům akce přišel poděkovat za jejich práci i starosta města Hluboké nad Vltavou a senátor, ing. Tomáš Jirsa, který vítezům předal poháry a každému účastníkovi i vzpomínkovou medaili.

1. místo: Eva Klemšová, 296 b
2. místo: Lucia Čeňková, 282 b
3. místo: Marta Skrejvalová, 255 b

Jihočeši se umístili následovně:
4. místo: Alena Vrátná, 6. místo: Milan Strouhal, 8. místo: Zorka Jilečková, 12. místo: Stanislav Stiebler, 15. místo: Jitka Tomanová

Velmi děkujeme městu Hluboká nad Vltavou za podporu a poskytnuté sponzorské dary, stejně tak jako našemu váženému sponzorovi firmě Vafo, poskytující sponzorské dary značky BRIT.

Ještě jedno závěrečné díky patří všem zúčastněným: závodníkům za sportovní chování, rozhodčím za korektní posuzování a pořadatelům za jejich ochotu a odvedenou práci.

Doufám, že na tuto akci budete rádi vzpomínat a snad se uvidíme i v následujícím roce.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články