Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou dne 12.3.2020 jsou všechny akce a pronájmy do odvolání zrušeny !!! Průběžné informace naleznete v aktualitách.

Stará láska nerezaví, aneb setkání po letech


Stará láska nerezaví, aneb setkání po letech
Hanka Chudá 30.5.2017 1330x Speciální akce

     Poslední květnový víkend, jsem strávila úžasné tři dny s úžasnými lidmi. Ačkoliv pocity z tohoto setkání byly více než smíšené, opravdu stálo za to se zúčastnit. Naše senzační Spáleniště, ještě zážitek zdvojnásobovalo. Tam, kde to  pro mnohé zúčastněné tehdy skončilo, to po letech znovu začalo. Nezapomenutelné zážitky, kterých byl každý účastník takřka plný, nám vyplňovaly celý víkend. Člověk si velmi rychle uvědomil, jak ten čas rychle uhání. Mnohým z nich bylo tehdy tolik, kolik je dnes mně. Ale i přes životní útrapy, kterých je v tomto věku již víc než dost, se všem zúčastněným KAMARÁDŮM, víkend líbil. Jsem moc ráda, že tato myšlenka vznikla ještě radši, že se dokázala takto zrealizovat. Ještě jednou velké díky nejen dvěma oslavencům, ale i všem přítomným KAMARÁDŮM. Vždyť jen opravdové přátelství přimělo spoustu zúčastněným přijet i z velké dálky. Myslím, že mluvím za všechny, že toto setkání, byl začátek nové tradice.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Záchrana z ledu

  Přestože únor začal mimořádně teplým počasím, jihočeští záchranáři využili nabízené spolupráce s VZS a v sobotu 1. 2. 2020 trénovali záchranu z ledu.

  Speciální akce

  ZOO Větrovy

  Na základě pozvání našeho člena Milana Strouhala proběhl během nádherné podzimní neděle společný trénink v Agrozetu Tábor.

  Speciální akce

  Expedice Slaná voda - nově

  Již pojedenácté vyrazili jihočeští záchranáři se svými psy na týdenní intenzivní výcvik vodních prací na italský poloostrov Gargano.

  Speciální akce

  Expedice Slaná voda 2019

  Brigáda má za sebou nádherný týden ve sluncem provoněné Itálii. Aktivní dovolená se čtyřnohými parťáky ani letos neměla jedinou chybu.

  Speciální akce