Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Výjezdní trénink Morava

Poslední březnový víkend byl ve znamení sutinového tréninku, který začínal v sobotu 9:45 před branami brněnského Ergonu.


Výjezdní trénink Morava
Kateřina Hrkalová 3.4.2019 1961x Výjezdní tréninky

Trenažer poskytl psovodům JČZBK velmi příjemný a plnohodnotný trénink. Na začátek pro pokročilé výcvikářka Jana připravila prázdný terén k prohledávání, kdy úkol zněl, že pohřešované jsou tři osoby. I s takovým typem práce by se měl pes i psovod setkat.

Doteď pro psy příjemné počasí vystřídalo teplé slunečné, které na panelech nemilosrdně pralo do psích kožichů. Druhé kolo si pesani užívali vyštěkavání nalezených figurantů a výcvik byl zakončen nálezem vzorků. Po té jsme se odebrali do restaurace a okusili chřestové speciality. Po skvělé večeři byl přesun na ubytovnu, kde po únavě jsme celkem brzo zahučeli do postelí.

Na druhý den další velmi zajímavá sutinka v Břeclavi v Bořím lese. Rozděleni do dvou skupin jsme opět pilně trénovali a další příjemný den plný slunce jsme zakončili nálezem vzorků. Přesun do restaurace byl skvělou tečkou za víkendem nabitým programem, který byl perfektně zorganizovaný.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Sutinový trénink v Kaznějově

  V neděli 19.5.2019 jsme využili spolu se zástupci ústecké brigády pozvání pražských kolegů ke společnému tréninku v areálu bývalé továrny na výrobu Vitacitu v ...

  Výjezdní tréninky

  Akční Velikonoce

  Na prodloužený víkend byl naplánován další ze společných tréninků. Spolu se členy Ústecké a Pražské brigády jsme strávili čtyři dny plně nabité tréninkem. ...

  Výjezdní tréninky

  SLAPY 2017

  Přestože se voda na Slapech ještě nestačila prohřát, nezabránilo to ZBK Praha uspořádat o víkendu 13. ? 14. 5. 2017 plánovaný společný mezibrigádní trénink.

  Výjezdní tréninky

  Sutinový trénink v Berlíně

  Na začátku června 31. 5. - 4. 6. 2017 se na pozvání severočeských organizátorů zúčastnili čtyři členové JČZBK výjezdního tréninkového soustředění v ...

  Výjezdní tréninky