Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Únorové lázně v Plzni

Neděle 5. února 2023 se nesla u jihočechů v "lázeňském duchu". Třináct záchranářských nadšenců se sešlo na trénink v budově bývalých Městských lázní v Plzni, který bleskově domluvila Iva Bufková.


Únorové lázně v Plzni
Pavla Pátková 6.2.2023 94x Výjezdní tréninky

Těsně před demolicí jsme tak měli možnost potrénovat vše co ještě stávající budova nabízela, od jednoduchého značení osob a pohyb po nepříjemných materiálech pro mladé začínací psy, až po prohledávání složitých a členitých sklepních prostor, kde panovala naprostá tma pro ty více zkušené. Rozpadající se budova přímo vybízela k tomu, že se dostalo se i na cadavery.

Myslím si, že skoro každému se zde podařilo na malý moment tak trochu zabloudit, ale konec dobrý, všechno dobré... takže po celý den jako vždy nechyběla dobrá nálada a ani počasí k nám nebylo příliš únorově přísné. Byl to prostě moc fajn trénink. Děkujeme.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Tréninková Morava

  Hned po uvolnění omezujících podmínek jihočeští záchranáři vyrazili na tréninkový víkend na jižní Moravu.

  Výjezdní tréninky

  SLAPY 2017

  Přestože se voda na Slapech ještě nestačila prohřát, nezabránilo to ZBK Praha uspořádat o víkendu 13. ? 14. 5. 2017 plánovaný společný mezibrigádní trénink.

  Výjezdní tréninky

  Jarní Morava

  Koncem března jsme strávili příjemný a plně tréninkový víkend na Jižní Moravě ve výcvikovém areálu IZS Poštorná, který mají v péči kolegové z Jihomoravské ...

  Výjezdní tréninky

  Ze středověku do doby postindustriální

  Dvě diametrálně odlišná prostředí nabídl další výjezdní trénink jihočeských záchranářů, tentokrát na hrad Točník a do průmyslového areálu Poldi Kladno.

  Výjezdní tréninky