Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Zlatá Samba

Vítězkou letošního ročníku Mistrovství ČR záchranných psů se stala jihočeská Kateřina Hrkalová se svou Sambou Warrior Soul.


Zlatá Samba
Autor: Jana Šmídová | Datum: 8.10.2018 - 00:00 | Zhlédnuto: 277x
Loňský rok 2017 byl pro členku Jihočeské záchranné brigády kynologů Katku Hrkalovou velmi úspěšný. Se svou pracovitou beauceronkou Sambou Warrior Soul dokázala dvakrát zvítězit v Českém poháru a na Mistrovství ČR se také rozhodně neztratila. Letošní rok to vypadalo, že pracovní úspěchy půjdou stranou a že Samba se prosadí především v chovu. Nicméně i velmi krátká chvíle mezi odchovem vrhu a nástupem na Mistrovství ČR na Spáleništi stačila k tomu, aby Katka a Samba suverénně zvítězily a staly se tak Mistry ČR ZP pro rok 2018. Razance a přitom rychlost s jakou Samba nalezla všechny tři hledané subjekty ve speciálu 2 byla velmi potěšitelná a nadchla přihlížející.
Jihočeská brigáda určitě děkuje vítězkám Katce se Sambou, ale i druhému Pavlovi Trollerovi s Brigittou nebo pátému Jindrovi Pajerovi s Ammy za skvělou reprezentaci a věříme, že další úspěchy těchto nadějných psů na sebe nenechají dlouho čekat. Přestože čtvrtý nastupující jihočech Michal Svoboda musel ze zdravotních důvodů 10-ti letého Norrise odstoupit z poslušnosti, ve speciálu všem ukázali, že se stále dokáží hravě porovnat i s madšími konkurenty.
Konečně se od pořádání všech možných i nemožných závodů bude moci naše brigáda zase plně věnovat výcviku a snad o sobě dá vědět alespoň tak úspěšně, jako v letošním roce ;-)

Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články